בית  > כתבות

כתבות

מחודש פברואר 2017   נקה סינון

זום-אין על ענבל מירון – מרצה בכנס UXI Live 2017

צוות UXI, 21/2/2017. אין תגובות.

לרגע לא חשבתם שהעבודה של מנהלי מוצר היא פשוטה. אבל מה עם כאלו שהמוצר שלהם פונה למשתמשים שאינם הלקוחות? האתגר המקצועי מוכפל. ענבל מירון תגיע בעוד מספר שבועות לכנס UXI Live 2017, כדי לדבר על האתגר בנקודת המבט שלה, ועל הפתרונות שעוזרים לה להתמודד איתו.

לכתבה »

איך תתרמו לתהליך העיצוב אם אתם לא מבינים אותו?

טל משעלי, 20/2/2017. אין תגובות.

אתם אנשי UX, מנהלי מוצר או מפתחים, ואתם פשוט לא מצליחים להסביר למעצבים שלכם מה אתם רוצים מהם. בסך הכל רציתם שהתמונה תזוז קצת לשם ושהכותרת תזוז קצת לכאן, אבל הם עונים לכם בלועזית – גריד, טיפוגרפיה, אילוסטרציה (ומה לכל הרוחות זה עיצוב חללים שליליים?)

לכתבה »

זום-אין על מיקי פרידמן – מרצה בכנס UXI Live 2017

צוות UXI, 15/2/2017. אין תגובות.

ככל שהעולם סביבנו הופך למורכב ומלא מידע, גדל הצורך לפשט את את הנתונים לסיפור פשוט. מיקי פרידמן מגיע לכנס UXI Live 2017 כדי לחלוק את השיטה שהוא מצא, שעוזרת לו להפוך מערכת Big Data עשירות בתוכן, לתהליך פשוט שמניב תובנות בעלות ערך למשתמש.

לכתבה »

מה כל כך מורכב במערכות מורכבות?

צוות UXI, 13/2/2017. אין תגובות.

בשנים האחרונות יותר ויותר חברות מוצר מבינות את הצורך בצוותי UX גדולים ומשמעותיים בחברה. ההבנה הזו, יחד עם צמיחת תחומים כמו סייבר, פתרונות אחסון, מערכות מידע ועוד, מצריכות משוק ההייטק הישראלי לגייס אנשי UX ו-UI בקצב מהיר יותר מאי פעם. אבל מה עושים עם העובדים החדשים? איזו הכשרה נותנים להם כדי שיוכלו, להתחיל לעבוד על המשימות השוטפות,כמה שיותר מהר?

יצאנו לשאול מובילי צוותי UX על אתגרי העבודה וההכשרה בעולם המערכות המורכבות.

לכתבה »

זום-אין על שגית סיגל – מרצה בכנס UXI Live 2017

צוות UXI, 5/2/2017. אין תגובות.

אחרי 18 שנים בתחום, שגית סיגל עדיין מגלה אתגרים חדשים באפיון חוויית משתמש. בהרצאה שלה בכנס UXI Live 2017 היא תחלוק את המסקנות שלה מאחד האתגרים הגדולים – אתגר תכנון מוצר גלובלי, שמצריך התאמות שפתיות ותרבותיות.

לכתבה »