בית  > כתבות

כתבות

מחודש ינואר 2017   נקה סינון

זום-אין על שגיא שרייבר – מרצה בכנס UXI Live 2017

צוות UXI, 31/1/2017. אין תגובות.

ב-2011 שגיא שרייבר העלה לאוויר את הבלוג שלו, פיקסל פרפקט. מאז הקריירה שלו עברה תהפוכות, אבל אחד הדברים שליוו אותו לאורך כל הדרך היה הכתיבה על עיצוב, ממנה שגיא למד המון, כיזם ומעצב. בהרצאה שלו בכנס UXI Live הוא ישתף אותנו בתובנות שלו ויספר לנו איך אנחנו יכולים לעשות את זה גם.

לכתבה »

זום-אין על ירון פלקס – מרצה בכנס UXI Live 2017

צוות UXI, 30/1/2017. אין תגובות.

להקים צוות UX זה מאתגר. לעשות את זה יותר מפעם אחת זו כבר מיומנות. ירון פלקס היה שם ועשה את זה. הוא מגיע לכנס UXI Live 2017 כדי לשתף מהנסיון שלו בהנעת הארגון שסביבו להשקעה משמעותית יותר ב-UX, ובתהליכי עבודה שיוצרים חוויית שימוש טובה יותר.

לכתבה »

זום-אין על נועה דנון – מרצה בכנס UXI Live 2017

צוות UXI, 30/1/2017. אין תגובות.

במבט מהצד ניהול יכול להראות זוהר. אבל רגע לתוך התפקיד ההבנה משתנה. האתגרים המקצועיים שונים וחדשים ויש צוות וחזון שצריך לגדל ולתחזק. נועה דנון יודעת היום שהמצפן שלה בפתרון האתגרים האלו הוא האנשים. בהרצאה שלה בכנס UXI LIVE היא תספר על האתגרים שלה כמנהלת ותספר על הפתרונות שעבדו בשבילה.

לכתבה »

זום-אין על עדי בינדר – מרצה בכנס UXI Live 2017

צוות UXI, 29/1/2017. אין תגובות.

עדי בינדר לוקח את תהליך קבלת ההחלטות העיצובי שלב אחד למעלה. בהרצאה שלו בכנס UXI Live, יציג עדי, בין השאר, גם את שיטת העיצוב הייחודית שפיתח, על-בסיס נוסחת פיבונאצ'י. השיטה מאפשרת למעצבים מתחילים כמנוסים להגיע לעיצובים שנראים מעולה, תוך שימוש בתבניות ברורות שמקצרות משמעותית את תהליך קבלת ההחלטות בעיצוב.

לכתבה »

זום-אין על יסמין גלקר וייסבורד - מרצה בכנס UXI Live 2017

צוות UXI, 25/1/2017. אין תגובות.

יסמין וייסבורד אוהבת שאלות. הן משמשות אותה ככלי לפתרון אתגרים מקצועיים ואישיים כאחד. ההרצאה שלה בכנס UXI Live 2017 תעסוק בשאלת השאלות – מה היא שאלה טובה? וגם בשאלה איך ללמוד לשאול שאלות טובות יותר. 

לכתבה »

זום-אין על עומר מילויצקי - מרצה בכנס UXI Live 2017

צוות UXI, 25/1/2017. אין תגובות.

עומר מילויצקי, אחד האנשים המעניינים ביותר בדיגיטל הישראלי, לא יודע לנוח. בשנים האחרונות הוא הוביל מהלכים דיגיטליים מרשימים בארגונים פיננסיים גדולים, ובזמנו הפנוי סיקר את המהלכים החדשניים והמעניינים ביותר בעולם. אז מה הפלא שהאתגר הכי גדול שלו ביצירת ההרצאה לכנס UXI Live 2017, הוא שיש לו יותר מדי השראה ודוגמאות.

לכתבה »