בית  > כתבות

כתבות

מחודש מאי 2014   נקה סינון

בדואר ישראל לא רצו שתקבלו את ההודעה הזו

ברק דנין, 26/5/2014. אין תגובות.

מי שהגיע לכנס שלנו כבר בעבר יודע שבכל שנה אנחנו שולחים גלויה או הודעה יצירתית אחרת, כמו למשל, הפוסטר לסרט בכיכובכם ששלחנו בשנה שעברה, או העיתון שבו הופעתם בכותרת הראשית.

השנה, בהשראת קונצ'יטה, הזוכה באירוויזיון, שלחנו בתחילת השבוע שעבר גלויה עם משקפיים גבריים, גבה ושפם (לנשים) ומשקפיים נשיים ולק לציפורניים (לגברים). כן כן. דואר ישראל, מסיבות ששמורות עימו, החליט להשאיר את הגלויות אצלו. האמת היא שאנחנו יכולים להבין אותם…  🙂

זו הסיבה שהחלטנו לתת לכם את הגלויה כאן באתר. למה זה מעניין אתכם? כי יש לכם סיכוי טוב לקבל כרטיס כניסה חינם לכנס שלנו!

לכתבה »

האם העתיד בתפעול קולי?, Windows למכוניות, סמארטפון מתקפל ועוד קישורים

עידו לב-רן, 25/5/2014. אין תגובות.

האם תפעול קולי הוא העתיד, גרסת Windows למכוניות, 25 עצות מ-Google לעיצוב אתרי מובייל, אוסף של כלים לעיצוב ברשת , איך לתכנן Tutorial מוצלח, האם תפריט צד גורם נזק?, מדוע לא לסמן שדות חובה בטפסים, סיכום ביניים: טרנדים ב-UX ב-2014 ויוצאים מהקופסא: סמארטפון מתקפל.

לכתבה »

מה השכר שמגיע לך? סקר השכר 2014 יוצא לדרך

ברק דנין, 14/5/2014. אין תגובות.

איזה שכר מגיע לי בחברת מוצר בתור מאפיין עם שנתיים נסיון? כמה מעצב UI פרילנס עם 5 שנות נסיון מרוויח לשעה? שאלות מסקרנות, לא?

סקר השכר השנתי שלנו יוצא לדרך (שכירים ופרילנס). אתם מוזמנים למלא את התשובות שלכם – רק כמה דקות מזמנכם. ככל שיותר אנשים ימלאו, נוכל לתת מידע מפורט ומדוייק יותר.

להשתתפות בסקר:
https://survs.com/survey/7fr477ij09

הסקר ייסגר בעוד שבוע, בסוף יום שבת 24/5. התוצאות יחשפו לראשונה בכנס UXI Live 2014, ב-16-18/6, "אווניו", קריית שדה התעופה. הרשמה מוזלת עד 29/5.

לכתבה »