בית  > כתבות

כתבות

מחודש נובמבר 2013   נקה סינון

אוספים של טיפים, קצת על גיימינג ועפרון אחד. ועוד קישורים

עידו לב-רן, 24/11/2013. אין תגובות.

תכנון ממשקים למגע, עקרונות לראיון משתמש מוצלח, טיפים לקופירייטינג טוב, פנים ועיצוב אתרים, עפרון אחד ועיצוב אינטראקציה, פטנט של Samsung לשימוש בצדי המכשיר, טכנולוגיה להעברת קבצים פשוטה, הדגמה מרשימה של PS4, איך XBOX שולט בנו בתפעול קולי

לכתבה »

מחקרי משתמשים – מהיר ומלוכלך, מדריך להודעות שגיאה ועוד קישורים

עידו לב-רן, 17/11/2013. אין תגובות.

מחקרי משתמשים Quick 'n' Dirty, מדריך לעיצוב הודעות שגיאה, איך לעשות responsive web design, דפי "צור קשר" מוצלחים, אפליקציה לתכנון הדפסות 3D, מה זה Skeuomorphism.

לכתבה »

ללמוד מהטובים בעולם: כנס UXI Studio 2014

ברק דנין, 17/11/2013. אין תגובות.

הייתם רוצים להשתתף באחד מכנסי ה-UX הגדולים בעולם? ללמוד על הנושאים החמים ביותר בתחום חוויית משתמש מהאנשים המובילים בתחום בארה"ב ובאירופה? התשובה שלכם היא, כנראה: "ברור שכן, אבל מי יטיס אותי לשם?"

זו בדיוק הסיבה מאחורי הקמת כנס UXI Studio: ארבעה ימים של לימוד אינטנסיבי, בנושאים החמים בתחום חוויית המשתמש כיום, עם מרצים מובילים מרחבי העולם, במיקום נגיש (צמוד לקניון עזריאלי ולרכבת) ובמחיר משמעותית  נמוך מכל כנס שתלכו אליו בעולם, לאותן הסדנאות ממש. הסדנאות מעשיות – hands on, בנות יום שלם, ובנוסף יתקיים גם ערב הרצאות מרתק, עם 4 המרצים הנפלאים שמגיעים במיוחד לכנס שלנו. 

ההרשמה המוקדמת והמוזלת – רק עד 3/12/2014.

לכתבה »

מתי עיצוב שטוח נכשל? האם בקרוב כולנו נחזיק סמארטפונים קעורים? ועוד קישורים

עידו לב-רן, 10/11/2013. אין תגובות.

מתי עיצוב שטוח נכשל, הבעיות של מכשירים קעורים, האם מתחילה מהפכת המחשוב הלביש?, על ה-UX של Tesla, שימוש נכון ב-White space ומחשבון גודל פונט

לכתבה »

להרכיב סמארטפון כמו לגו, איך לא לאבד גולשים לנצח ועוד קישורים

עידו לב-רן, 3/11/2013. אין תגובות.

האם Google הולכים להוציא בקרוב שעון חכם, פרויקט Ara של Motorola לסמארטפון מודולרי, צג שעוטף את הסמארטפון, איך ליצור רושם ראשוני טוב באתרים, 5 כללים לכתיבה נכונה, על הפסיכולוגיה של הטקסט, מחקר מדעי בעולם ה-UX, אינפוגרפיקה של שיטות UX.

לכתבה »

אקשור 7: המצגות מהמפגש

ברק דנין, 2/11/2013. אין תגובות.

ב-21/10/2013 קיימנו מפגש ביחד עם קבוצת אקשור ישראל בנושא הגירסה החדשה והמגניבה של Axure – מס' 7. במפגש היו 3 הרצאות עם הדגמות חיות של היכולות החדשות של הכלי, מאת עמית דליות, שירה לוק זילברמן ודורון אגוזי.

בהמשך נעלה כאן את הקלטות הוידאו של ההרצאות ועד אז – המצגות וקבצי ההדגמה כאן להנאתכם.

לכתבה »