בית  > כתבות

כתבות

מחודש אפריל 2013   נקה סינון

הבעיות הרציניות של טלוויזיות חכמות ועוד קישורים

עידו לב-רן, 28/4/2013. אין תגובות.

שליטה ב-Google Earth באמצעות מחוות, בעיות האינטראקציה עם טלוויזיות חכמות, עצות בתכנון לצגי מגע, HP מציגים מחשבון עם גרפיקה מושקעת וצג צבעוני, איך לתכנן תצוגת תוצאות חיפוש, שימוש נכון בתפריטי בחירה, בקצרה- מה שצריך לדעת על מבדקי שימושיות, העתיד של מחשוב לביש.

לכתבה »

48 עובדות מרתקות מתחום הפסיכולוגיה שקשורות לתכנון ממשקים ועוד קישורים

עידו לב-רן, 21/4/2013. אין תגובות.

Fujitsu הופכים כל נייר לצג מגע, מתחרה זול ופשוט יותר ל-Google Glass, האם עיצוב שטוח הוא טרנד בלבד?, קונספט מקורי ל-iOS7, עובדות מפסיכולוגיה שרלוונטיות ל-UX, עוזר אישי חכם במיוחד.

לכתבה »

ממשק המשתמש של Google Glass ועוד קישורים

עידו לב-רן, 14/4/2013. אין תגובות.

אינפוגרפיקה שמסבירה איך עובד Google glass, על ה-UI של Google glass, אוסף דוגמאות לעיצובי UI, איך מודדים הצלחה של UX, כלים מצוינים למעצבי אתרים, אמצעי תפעול חדש שמספק משוב טקטילי, 9 הוכחות שה-Internet of things כבר כאן, איך מתכננים גלילה רוחבית לטאבלטים, הרצאה של Bill Buxton על ubiquitous computing. 

לכתבה »

סקר השכר לשנת 2013 יוצא לדרך

צוות UXI, 9/4/2013. אין תגובות.

בשנים האחרונות הצגנו לכם תובנות מרתקות ומגמות מפתיעות אודות תחום ה-UX בארץ. עשינו זאת בזכות מאות משתתפים שמילאו את הסקר בכל שנה וסיפקו לנו את המידע מהשטח. כדי שנזכה לעשות זאת שוב השנה, אנחנו מזמינים אתכם, מאפיינים ומעצבים, שכירים ופרילנסרים, לקחת חלק בסקר השנתי.

בעקבות תגובות שקיבלנו מכם בשנה שעברה, הסקר השנה ממוקד בדברים שחשובים לכם. חידדנו את השאלות בנושאים המעניינים והורדנו שאלות שלא הניבו תובנות ששווה לחלוק.

חשוב להדגיש שהסקר מיועד לשכירים ולפרילנסים העוסקים באפיון חוויית משתמש ובעיצוב ממשקים במוצרים דיגיטלים. הסקר אינו מיועד למעצבי פרינט או למי שאינם עוסקים באפיון ועיצוב במשך רוב שעות יום העבודה שלהם.

להשתתפות בסקר השכר

לכתבה »

הבית החדש של Facebook ועוד קישורים

עידו לב-רן, 7/4/2013. אין תגובות.

פיסבוק מציגים את Facebook Home, האם Microsoft כבר חשבו על זה ב-2011?, איך להתאים גאדג'טים לרמת המומחיות של המשתמש, טלוויזיה שמפיצה ריחות, 4 עקרונות בעיצוב אפליקציה, שליטה ב-Apple TV  באמצעות טבעת?, עיצוב חדשני למדחנים, 50 דק' על Google glass.

לכתבה »