בית  > כתבות

כתבות

מחודש נובמבר 2012   נקה סינון

25 אפליקציות מוצלחות ל-Windows 8 ועוד קישורים

עידו לב-רן, 18/11/2012. אין תגובות.

שירות המפות החדש של Nokia, אפליקציות מוצלחות של Windows 8, העתיד של ניידים, מקלדת וירטואלית לסמארטפון, איך הופכים חוויית משתמש למשהו מעבר לכך, תכנון דף קטגוריה ב-ecommerce, דוגמאות לשרטוטים של מעצבים, תוצרי UX מעוצבים, חיפוש קולי ב-Google TV, שיר אהבה עם Autocorrect.

לכתבה »

המוצרים של Apple שנכשלו ועוד קישורים

עידו לב-רן, 11/11/2012. אין תגובות.

מתי צריך ממשק משתמש ומתי אפשר לוותר עליו, המוצרים של Apple שלא הצליחו,Augmented reality לעזרת שומרי משקל, ויזואליזציות של התפתחות הטכנולוגיה בעתיד, פיתוח שהופך כל דף לתצוגה, השינויים בממשק של Prezi.

לכתבה »

תחרות סטיקר UXI, נובמבר 2012

צוות UXI, 9/11/2012. אין תגובות.

מחפשים הזדמנות לתהילת עולם? טוב, לפחות – תהילת עולם ה-UX בישראל? החלטנו להתחדש ואנחנו מזמינים אתכם להשתתף בתחרות אפיון ועיצוב סטיקר ל-UXI.

למי שרוצה להזכר, כך נראה גמר התחרות הקודמת שלנו (וכך בסיבוב הראשון שלה), אז הרעיון של רויטל ויינרמן לקח מקום ראשון והעיצוב של דורית שטרן זכה בתחרות העיצוב.

לזוכה המאושר/ת השנה נשמח לתת:

  • כניסה לאחד מימי הכנס הגדול שלנו ביולי, 2013
  • כניסה לאחד ממפגשי הערב שלנו ב-2013
  • חבילה יפה של סטיקרים
  • קרדיט על הסטיקר עצמו וכמובן גם במקומות שבהם נפרסם אותו

 הסתיים שלב הגשת הסטיקרים וההצבעה החלה.

לכתבה »

איך לשלב אנימציות בממשקים ועוד קישורים

עידו לב-רן, 4/11/2012. אין תגובות.

Microsoft שוקלים לייצר סמארטפונים, Jony Ive יהיה אחראי על כל ממשקי המשתמש ב-Apple, חידושים באנדרואיד 4.2, ראיון עם צוות Google Now, שילוב אנימציות בממשקים, איך לתכנן מעברים (Transitions) בממשקים, מחוות טבעיות עם Flutter, ויזואליזציות מורכבות, שיטות הזנה למכשירים ניידים, חיבור חכם של תצוגות.

לכתבה »