בית  > כתבות

כתבות

מחודש ספטמבר 2012   נקה סינון

תהליך הצ'קאאוט המושלם. יש דבר כזה?

יעל קריידרמן, 23/9/2012. אין תגובות.

במאמר שלי "כך תיצרו דף מוצר מוצלח ותשפרו את תהליך הרכישה" נגעתי קצת בנושא תהליך הרכישה באתרי מסחר – הצ'ק-אאוט, אבל זהו נושא גדול וחשוב בפני עצמו ורציתי להרחיב עליו בנפרד. לשיפור תהליך הצ'קאאוט באתרי מסחר אלקטרוני יש, מן הסתם, השפעה ישירה, מדידה ומיידית על התוצאות העסקיות של האתר.

לכתבה »

זהירות! טרנדים ב-UX ועוד קישורים

עידו לב-רן, 9/9/2012. אין תגובות.

שלט עם זיהוי מחוות, UX בעולם האמיתי, הצעות לשינויים  בממשקי אימייל, תיקוף שדות בנייידים, מקורות השראה לעיצובי WEB, זהירות- טרנדים ב-UX, ממשק חיפוש עם השלמות מילים, פרטיות ב-Facebook ומה מתכוונים באמת כשאומרים דברים ב-UX.

לכתבה »

לצפות בכנס מרתק בלי לצאת מהבית

ברק דנין, 9/9/2012. אין תגובות.

ב-20-21 ביוני התקיים כנס UXI live 2012. רוב המשתתפים בכנס דירג את התוכן בכנס בין "טוב מאוד" למעולה" – כפי שהיה גם בשנים קודמות. התוכן בכנס היה כמו תמיד מעשי, עדכני ומחזית העשיה המקצועית בארץ ובעולם.

הקלטות כל הרצאות הכנס זמינות עכשיו לצפיה ברשת. בכנס השנה היו 15 הרצאות, את כולן הקלטנו – 8.5 שעות של תוכן מקצועי מרוכז. הצפיה בכל ההרצאות בתשלום וכוללת גם גירסת PDF של חוברת הכנס. בחוברת יש סיכומים תמציתיים של כל ההרצאות – רק הנקודות החשובות ביותר מכל הרצאה.

המחיר לאדם/ארגון: רק 290 ש"ח – כחצי ממחיר כרטיס כניסה לכנס. גם אם השתתפתם בכנס, בהקלטות תוכלו לצפות בכל ההרצאות, גם בכאלה שהתקיימו במקביל.

לצפיה בתוכנית הכנס ובהקלטת ההרצאות

לכתבה »