בית  > כתבות

כתבות

מחודש אוגוסט 2012   נקה סינון

מפגש סרט: Design & Thinking ושיחה פתוחה

ברק דנין, 12/8/2012. אין תגובות.

לא ניתן יותר להירשם באתר.
נותרו מקומות בודדים, ניתן להגיע למקום האירוע ולהיכנס בתשלום על-בסיס מקום פנוי.

רוצים לפגוש, פנים מול פנים, את David Kelley, המייסד של IDEO? את Bill Moggridge, מחבר הספר "Designing Interactions"? את Richard Grefé, מנכ"ל AIGA, איגוד העיצוב האמריקאי? את Vince Voron, ראש תחום העיצוב בקוקה קולה?

גם אנחנו. זו הסיבה שהחלטנו להביא לארץ את הסרט "Design and Thinking". הסרט עוסק במושג חדש, יחסית, בעולם העיצוב: "חשיבה עיצובית" (Design Thinking). בסרט תוכלו לראות ראיונות עם אנשים מרתקים מתחום העיצוב בעולם ומתחומים אחרים המושפעים מדרך החשיבה העיצובית. הסרט מציג דעות שונות על המושג ועל ההשפעה המשמעותית שיש לחשיבה עיצובית על עולם העסקים ועל החברה.

לאחר הסרט תוכלו להשתתף בפאנל עם כמה מהאנשים המעניינים יותר שאנחנו מכירים מעולם העיצוב, העסקים והשינוי החברתי. חברי הפאנל ישוחחו על הסרט והרעיונות השונים המובאים בו.

המפגש יתקיים ב-2/9/2012 ב-18:00, במכללה האקדמית תל-אביב יפו. במפגש תוכלו לראות את הסרט, בתרגום מלא לעברית ולהשתתף בדיון עם פאנל המומחים. זה יהיה ערב מעניין ומיוחד! לא ניתן לצפות בסרט באף מקום אחר בארץ או ברשת, הבאנו אותו במיוחד מארה"ב עבור המפגש הזה.

ההשתתפות בתשלום (45-90 ש"ח) ומספר המקומות מוגבל. כדאי להירשם מראש ולהבטיח את מקומכם.

המפגש בחסות:

 

לכתבה »

4 המרכיבים של חוויית משתמש ועוד קישורים

עידו לב-רן, 12/8/2012. אין תגובות.

Samsung מחזירה לחיים את ה-Stylus, רשימת 10 הדברים הכי מרגיזים בגאדג'טים, איך להפוך עיצוב של iOS לעיצוב בסגנון Windows 8, ראיון עם מנכל iA, תהליך תכנון דף Facebook של Nike, ארבעת המרכיבים של חוויית המשתמש, שיטה ליצירת תרחישים מפורטים, ואתרים ללא ססמא.

לכתבה »

פוסטר: אני גאה להיות מאפיין חוויית משתמש

צוות UXI, 11/8/2012. אין תגובות.

בכנס UXI Live 2012 הצגנו את הפוסטר החדש שלנו. הפוסטר מציג הצעה לעקרונות שכל מאפיין חוויית משתמש צריך למלא, לפחות לדעתנו בצוות המוביל של UXI. אתם מוזמנים לאמץ את כולם או את חלקם, לפי ראות עיניכם.

את התוכן של הפוסטר כתבנו ביחד, הצוות המוביל של UXI; עיצבה אותו דנה שמעוני. חילקנו בחינם בכנס ונחלק גם במפגשים הבאים, אבל אם אתם רוצים, תוכלו לרכוש אותו, כאן למטה.

» לרכישת הפוסטר

אפשר גם להוריד את הפוסטר כאן:
PDF לדפוס (8MB) או JPG רגיל (600KB)

לכתבה »

5 שקרים שימושיים למחקר משתמשים

Lisa Duddington, 8/8/2012. אין תגובות.

פורסם במקור ב UXBooth. תורגם על-ידי אנה בולייבסקי. זמן קריאה לכתבה: 8 דק'

אם ערכתם מחקר או מבחן שמישות בעבר, אתם בודאי יודעים כי לא פשוט לנהל אותו. אחרי הכל, אתם נפגשים עם אנשים, ואנשים אינם מגיעים כלוח חלק אלא עם תפיסות מוקדמות, אישיות מגובשת, רגשות וחוויות שונות הקשורות למוצר אותו אתם בודקים. דבר אחד שיוכל לעזור לכם לקבל משוב אמיתי ולפיכך יעיל יותר ממשתתפי המחקר שלכם הוא למעשה לשקר להם.

לכתבה »

האם נראה בקרוב iPad mini ? ועוד קישורים

עידו לב-רן, 5/8/2012. אין תגובות.

iPhone 5 ו-iPad mini בארוע של Apple, פרויקט חדש של מציאות מדומה, מחוות (Gestures) ברכב, מפת האינטרנט, ביוגרפיה אינטראקטיבית, חוויית שירות וחוויית משתמש,טעות Usability שהורגת.

לכתבה »