בית  > כתבות

כתבות

מחודש אפריל 2012   נקה סינון

פורטפוליו למאפיין

יעל קריידרמן, 30/4/2012. אין תגובות.

בפוסט על גיוס מאפייני חווית משתמש נגעתי בנושא תיק העבודות והזכרתי כמה אפשרויות ליצירת פורטפוליו או נוכחות ברשת שיכולים לעזור למגייס להכיר קצת את המועמד ולהתרשם מהיכולות שלו לפני הזמנתו לראיון.

מאפייני חווית משתמש, במיוחד כאלה שאין להם רקע בעיצוב, לעתים לא ממש יודעים איך ליצור את הפורטפוליו, מה להציג בו (האם את התוצאה הסופית, או את תרשימי הזרימה?) ובאיזו פלטפורמה להשתמש לצורך העניין.

לכן, חשבתי שכדאי להרחיב יותר בנושא ולהציג את האפשרויות העומדות לרשות אנשי חווית משתמש ליצירת תיק עבודות עם דגש על מה שחשוב למגייס.

לכתבה »

תחרות עיצוב גלויות לכנס UXI Live 2012

ברק דנין, 29/4/2012. אין תגובות.

רוצים לזכות בכרטיס במתנה לכנס UXI Live 2012 ופרסום של עבודה שלכם בכנס? אם יש לכם כשרון עיצובי וקצת זמן פנוי כדי לעצב גלויה מעולה על חוויית משתמש, כדאי לכם להמשיך לקרוא.

התחרות מתקיימת באתר Pixel Perfect Magazine ובשיתוף פעולה עם אתר Design Awards, איגוד המעצבים וכמובן – איתנו   🙂 הגלויות הזוכות יודפסו ויחולקו בכנס ויש עוד צ'ופרים גם למי שרק מגיש ולא זוכה.

הדדליין להגשה – 9/5/2012 – אל תפספסו את ההזדמנות!

לפרטים המלאים באתר פיקסל פרפקט:
http://www.pixelperfect.co.il/posts/uxi-live-2012-contest

 

לכתבה »

מפגש ערב: חוויית משתמש בעולם הפיננסי

ברק דנין, 23/4/2012. אין תגובות.

העולם הפיננסי נמצא ברשת כבר מזמן, אבל הכניסה שלו לעולם הסמארטפונים והטבלטים מכניסה בו הרבה שינויים וחידושים. כמו בכל עולם תוכן, ישנם סטנדרטים (פחות או יותר) לממשק; כמו בכל עולם תוכן, תמצאו כאלה שנצמדים לסטנדרטים ואחרים שמחפשים כיצד לחדש ולפרוץ קדימה, כיצד ליצור חוויות חדשות ומעניינות יותר.

במפגש הקרוב שלנו, מפגש מס' 11, נארח מרצים שעוסקים באפיון חוויית משתמש לעולם הפיננסי. נכיר את האתגרים הייחודיים לעולם הזה דרך עיני הבנק, הרגולטור וספקי שירותי אפיון ופיתוח לעולם זה ודרך פרויקטים אמיתיים שבוצעו בתחום. נסתכל על האסטרטגיה והמגמות בתחום וגם על פרטי הממשק.

המפגש יתקיים ביום ראשון, ה-6/5/2012 במכללה האקדמית תל אביב יפו, באודיטוריום של בניין ווסטון, בקומה 1.
התכנסות משעה 18:00, הרצאות משעה 18:30 (הוראות הגעה)

המפגש בתשלום ונדרשת הרשמה מוקדמת. מספר המקומות מוגבל.

לתשומת לבכם: לא ניתן לשלם יותר באתר, ניתן להגיע ולשלם במקום האירוע. יש מקום באולם.

תודה גדולה למתחם ליזמות במכללה האקדמית ת"א-יפו, שמארחים אותנו!

המפגש בחסות:

 

לכתבה »

עושים סדר בתוכן

יעל קריידרמן, 17/4/2012. אין תגובות.

במקרה או לא, ובתיאום עם חג הפסח, יצא גם שהפוסט שלי מדבר על סדר בדיוק בזמן שכולם עסוקים בסידור הבית וארונות הבגדים. אבל אל תדאגו, לא נדבר על ניקיונות אלא בשיטות לסידור תוכן. סידור תוכן או בניית ארכיטקטורת מידע היא אחד האתגרים הראשונים באפיון חוויית משתמש לאתרי אינטרנט ולמערכות נוספות.

לכתבה »

עצור סיסמה!

יניב שריג, 2/4/2012. אין תגובות.

בפעם השלישית החודש שנאלצתי לשחזר את סיסמת הסקייפ שלי התחלתי לחשוב שאולי משהו כאן לא בסדר. פעם זה היה קל. היתה לי רק סיסמה אחת לזכור. זאת של ההוטמייל. אחר כך הצטרפו אליה הסיסמה של אינטרנט זהב והפורומים של תפוז. זה כבר היה קצת יותר מידי אז כתבתי את כולם במחברת. אחר כך הצטרפו הג'ימייל, הבנק, פייסבוק, טוויטר, וורדפרס, לינקדאין, יוטיוב, דרופבוקס. אני רק מתחמם. בעבודה הייתי צריך סיסמת כניסה למחשב, לשרת, למערכת סאפ, למערכת ניהול נסיעות. המחברת כבר לא הספיקה יותר.

לכתבה »