בית  >  כתבות  > 21 הרצאות וסדנאות. 18 מרצים. יומיים. כנס שנתי אחד

21 הרצאות וסדנאות. 18 מרצים. יומיים. כנס שנתי אחד

ברק דנין, 7/7/2011. תגובה אחת.

לא כל אחד מבין את הערך של חוויית משתמש טובה.

לא לכולם זה ברור שאם אין פנים מחייכות בצד השני של המסך, הסיכוי של המוצר להצליח הוא לא גדול. לשמחתי, לכם ולי זה ברור – וזו התחלה מצוינת. לכם אני לא צריך להסביר מה היא חוויית משתמש ולמה היא חשובה.

הצרה היא, שעיצוב חוויית משתמש היא משימה לא פשוטה בכלל והיא לא הופכת לפשוטה יותר עם השנים. עם כל הניסיון שאנחנו רוכשים, העולם שמסביבנו פשוט מתקדם מהר מכדי שנוכל לעקוב אחריו: אפליקציות לסמארטפון, לטבלט, לענן, לפייסבוק, אתרים למובייל, אפליקציות שעובדות על כל הפלטפורמות, ממשקי מחוות – והרשימה עוד ארוכה.

החדשות הרעות הן שזה לא הולך להשתנות. העולם ימשיך להתקדם, ולא תהיה לכם ברירה אלא ללמוד איך ליצור חוויות משתמש מעולות גם עם הסביבות והטכנולוגיות החדשות.

החדשות הטובות הן שיש לכם הזדמנות נדירה לקבל שפע אדיר של ידע מקצועי ממי שמובילים את תחום חוויית המשתמש בישראל – וגם בעולם.


ההרשמה לכנס UXI Live 2011 נפתחה
ההרשמה לכנס השנתי של ארגון חוויית משתמש ישראל, UXI Live 2011, נפתחה לפני יומיים וכבר רשומים לכנס מעל ל-100 איש.

מאות אנשים צפויים להגיע לכפר המכביה ב-7-8 בספטמבר (ב-2010 היו יותר מ-450 איש!) ליומיים מרוכזים של סדנאות והרצאות שיקפיצו אותם רחוק קדימה. לראשונה בישראל יתקיים כנס UX מקצועי אמיתי, כפי שהוא מתקיים במדינות אחרות בעולם:

  • ב-7/9 יום שמוקדש כולו ל-8 סדנאות מעשיות ממוקדות (בוחרים 2). יושבים סביב שולחנות עגולים, לומדים ומיישמים. ביום זה יהיה מספר מצומצם של משתתפים
  • ב-8/9 13 הרצאות מקצועיות, עשירות בכלים, טיפים ורעיונות חדשים (משתתפים ב-7)

כל ההרצאות והסדנאות נבחרו בקפידה מתוך מחשבה על ערך מקצועי יישומי – כלים שתוכלו לקחת לעבודה היום-יומית שלכם. הבחירה שלהן התבססה על משובים ממשתתפי השנה שעברה, קוראי אתר UXI ואחרים.

בשני הימים ירצו שני מרצים מחו"ל: Russ Unger ו-Whitney Hess, שניהם מרצים מבוקשים ומוערכים בכנסי UX ולשניהם רקורד מקצועי מרשים מעבודה עם החברות הגדולות בעולם.

ההרשמה המוזלת רק עד ל-17/7
ההרשמה נפתחה באופן רשמי עם הנחת הרשמה מוקדמת שתהיה זמינה רק עד יום ראשון ה-17/7 (עוד שבוע וקצת).

למידע נוסף והרשמה – ב-30% הנחה רק עד ל-17/7.

אגב, חברי UXI מקבלים 40% הנחה (חברים רגילים) או 50% הנחה (סטודנטים/חיילים). למידע נוסף על חברות ב-UXI

 

למה אתם חייבים להיות שם?

שלוש סיבות פשוטות:

  1. מקצוענות ב-UX, בלי שום פשרות – אם אתם רוצים ללמוד ולהתקדם בתחום חוויית המשתמש, תמצאו בכנס את הידע העדכני ביותר ותקבלו אותו היישר ממי שנמצאים בחזית העשייה המקצועית. 

  2. המקום הטוב ביותר בארץ לנטוורקינג, עבור כל מי שנוגע בחוויית משתמש, ממשק ושמישות. בכנס תפגשו את מנהלי ואנשי ה-UX הבכירים ביותר בארץ, מנהלי פיתוח הממשק הבולטים, המעצבים המובילים – כל מי שנוגע בתחום ה-UX יהיה שם. 

  3. זה יהיה הכנס הטוב ביותר שתהיו בו השנה. אל תאמינו לי, תקראו מה כתבו המשתתפים בכנס של השנה שעברה:

"הכנס היה מעבר לציפיות. קודם כל היה פשוט כייף: הדוברים היו מאוד קולחים מעניינים משעשעים ומעוררי השראה! הפרטים הקטנים: האולם, מוסיקת רקע במתחם, קטעי קישור וכול העוגיות… סחטיין! התוכן היה טוב – לא שטחי מדי – והפקתי ערך מכל אחת מההרצאות – שזה בכלל לא מובן מאליו – התוכן נוטה הרבה פעמים להיות הצד החלש בכנסים… כמעט תמיד שטחי מדי. תודה רבה וכל הכבוד!" (אייל אלדר)

 

"ברמה המקצועית – הכנס היה מאד ממוקד ומקצועי בתחום ה-UX, מאוד ממקוד ומקצועי בתחום ה-UX, ממש הרגשתי שכל הרצאה חשובה וזה נהדר! ברמה החווייתית – היה ממש כיף! צוות UXI מקסים, מצחיק, משוחרר ומשדר אוירה חברותית ומשפחתית. היה פשוט יום מהנה. ברמה האירגונית – הרבה יותר טוב מכל כנס שהייתי בו בארץ. החוברת המושקעת, הכיבוד, האוכל, מכונת הקפה…" (טלי הירש)


"נהניתי מאוד, הכנס היה מוצלח ביותר- הארגון היה נהדר, האוכל היה טעים, האווירה הייתה נהדרת, היה מעט שיווק, התכנים היו ברמה גבוהה, קיבלתי תמורה מלאה לתשלום. כה לחי!!! בהצלחה בשנים הבאות." (הדס שגיא)

למידע נוסף והרשמה – ב-30% הנחה רק עד ל-17/7.


תציצו איך היה בשנה שעברה…

אז מה, נפגש בכנס?
כדאי להירשם מהר כדי לא לפספס את ההרשמה המוזלת.

כתבות בנושאים דומיםתגובות

תגובה אחת לכתבה

כתיבת תגובה

לא יוצג בשום מקום

לא חובה

רוצים שהתמונה שלכם תופיע עם התגובה? העלו אותה ל-Gravatar.

שלח