בית  > כתבות

כתבות

מחודש מרץ 2014   נקה סינון

איך נראה CarPlay, איך מעצבים למחשב היברידי ועוד קישורים

עידו לב-רן, 16/3/2014. אין תגובות.

מאחורי הקלעים של Google Maps, עצות לתהליך Lean UX, שינויים בממשקים, איך נראה Apple CarPlay, איך ישפיע האינטרנט עד 2025, פרטים על ה-Google SmartWatch, תכנון ממשקים למחשבים היברידיים וסרטון על הרזולוציה של העין ועוד עובדות.

לכתבה »

בואו להרצות בכנס UXI Live 2014

ברק דנין, 3/3/2014. אין תגובות.

אחת המטרות המרכזיות של UXI, ארגון חוויית משתמש ישראל, היא לתת במה לעוסקים בתחום, ללמד את עמיתיהם מנסיונם. השנה, לראשונה בתולדות כנס UXI Live אנחנו רוצים להזמין אתכם להציע הרצאות בכנס.

הכנס השנה מתחלק לשני נושאים, לכל אחד מהם יוקדש יום שלם: הראשון יעסוק באסטרטגיית UX ומוצר. השני יעסוק באפיון חוויית משתמש ועיצוב אינטראקטיבי. הכנס יתקיים ב"אווניו", קריית שדה התעופה, 16-17/6/2014.

מה הסיפור שלכם? יש לכם סיפור מקצועי מעניין ומעורר השראה? מוצר שאפיינתם או עיצבתם והשימוש בו הפתיע אתכם? שיטת עבודה יוצאת דופן? נסיון ייחודי שיכול לעניין את קהילת ה-UX בישראל? זו ההזדמנות שלכם להציג את עצמכם ואת הסיפור שלכם לכ-500 עמיתים למקצוע. בשני ימי הכנס צפויים להגיע סה"כ כ-900 איש.

לכתבה »

צג מגע שנוגע חזרה, האם עיצוב שטוח הולך להיעלם ועוד קישורים

עידו לב-רן, 2/3/2014. אין תגובות.

צג מגע עם משוב טקטילי, 5 פיתוחים מעניינים מתערוכת המובייל, מקרן HD ממוזער לניידים, Cooper בסקירה של פיתוח עבור Google Glass, איך לבצע מחקר UX מדעי בשטח, 5 כללים לעיצוב תוכן, האם מתקרב סופו של עיצוב שטוח, עיצוב חריג באתרים וריכוז מקיף של תוצרי ושיטות UX

לכתבה »