בית  > כתבות

כתבות

מחודש אוקטובר 2012   נקה סינון

איך לעצבן מאפייני UX?

Peter Hornsby, 31/10/2012. אין תגובות.

פורסם במקור ב uxmatters בנובמבר 2011
זמן קריאה ממוצע: 6 דקות.

הקשר בין לקוח למאפיין UX לא תמיד זורם באופן חלק כפי שהיינו רוצים, למרות המאמצים הרבים מצד כל המעורבים. בפוסט זה, אבחן חלק מן השאלות שיכולות לעלות במהלך פרויקט, איך צריך ולא צריך לענות עליהן. אני מקווה שהשאלות יעלו חיוך, ואולי אף יעזרו לכם להתמודד עם שיחת המעצב-לקוח המוזרה הבאה שתיקחו בה חלק.

לכתבה »

Microsoft מציגים את Windows 8 ועוד קישורים

עידו לב-רן, 29/10/2012. אין תגובות.

הפיצ'רים הכי מוצלחים ב-Windows 8, חברת Apple מציגה את ה-iPad mini, חברת Motorola מציגה מחשב לביש, האם מהפכת המחשוב הלביש בפתח?, צילום ע"י זריקת הסמארטפון באוויר, הרצאות אודיו להורדה, מדוע לא להציג כוכביות במקום ססמא, המלצות בתכנון למכשירים ניידים.

לכתבה »

מפגש 13/11: חוויית משתמש במסחר אלקטרוני

צוות UXI, 24/10/2012. אין תגובות.

מסחר אלקטרוני הוא אחד מעמודי התווך של תעשיית האינטרנט כיום. עולם ה-eCommerce עשה צעדים רבים מאז הימים הראשונים שלו במכירה של ספרים ודיסקים ברשת. היום ניתן לקנות כל דבר אונליין, מנעליים ועד מטוסי סילון פרטיים.

במפגש הקרוב שלנו, מס' 13, תוכלו ללמוד מ-2 סיפורי מקרה מעניינים של אתרי מסחר מקומיים, שאופיינו ועוצבו בארץ – שילב ופיצה האט. אין כמו Case Study טוב כדי להכיר עולם תוכן ואת אתגרי האפיון והעיצוב הייחודיים לו. החיבור בין מסחר ומכירות לרשתות חברתיות הוא כמובן בלתי נמנע; Sears ישראל עוסקת בתחום כבר כמה שנים ויש בוודאי מה ללמוד מהנסיון הרב שנצבר בחברה. במפגש ירצה גם נציג מאחד משירותי הסליקה הגדולים בעולם – PayPal. הוא יציג נתונים חדשים על המסחר האלקטרוני בישראל וייתן טיפים מקצועיים להצלחה באתרי מכירות.

המפגש יתקיים ביום שלישי, ה-13/11/2012 במכללה האקדמית תל אביב יפו, באודיטוריום של בניין ווסטון, קומה ראשונה. התכנסות משעה 18:00, הרצאות משעה 18:30 (הוראות הגעה)

המפגש בתשלום ונדרשת הרשמה מוקדמת. ההרשמה באתר נסגרה אך אפשר להגיע ולשלם במקום.

תודה גדולה למתחם ליזמות במכללה האקדמית ת"א-יפו, שמארחים אותנו!

המפגש בחסות:

 

לכתבה »

ממשק Email מהפכני של AOL ועוד קישורים

עידו לב-רן, 21/10/2012. אין תגובות.

AOL מציגים ממשק משתמש חדשני ל-Email, אפליקציה המציגה ויזואליזציות יפות לנתוני שימוש בטלפון, עקרונות בסיסיים בעיצוב ממשק משתמש, צג-לוח ענק לכיתות העתיד, טלפון בטכנולוגית E-ink, תוסף לסמארטפון המשחרר ריחות, כרטיסים ל-007 החדש ברעיון שווקי יצירתי.

לכתבה »

אמצעי תפעול מתקדמים במיוחד ועוד קישורים

עידו לב-רן, 14/10/2012. אין תגובות.

האם ה-iPad mini מגיע עוד שבועיים?, איך מבחינים בין מספר משתמשים בצג מגע אחד, תפעולים מורכבים באמצעות המצלמה הקדמית במכשירים שלנו, מחשוב לביש המאפשר תפעול במחוות (Gestures) פתרון שהופך כל משטח- למשטח מגע, תהליך (כולל טיפים) לרישום מסכים (Sketching).

לכתבה »

למה אני לא סובל משפכי המרה (conversion funnels)

Des Traynor, 3/10/2012. אין תגובות.

פורסם במקור בבלוג של intercom על-ידי Des Traynor

משפך היא מטאפורה גרועה עבור מדידת המרה. בחיים האמיתיים משפכים מאפשרים לכל דבר לעבור דרכם או אם תרצו, יחס המרה של 100%. מטאפורה טובה יותר תהיה מסננת, או אפילו דלי עם חורים בתחתית, אם כי הבעיה שלי עם משפכים אינה המטאפורה, אלא דפוס החשיבה.

לכתבה »

מפגש 4/10: חווית משתמש מהסרטים

צוות UXI, 1/10/2012. אין תגובות.

סרטי המדע הבדיוני מציגים חזון לגבי העתיד ומפיחים השראה ביזמים, מהנדסים ומעצבים ליצור את מה שהם רואים במסך. במסע בין כוכבים נבראו הטלפון הסלולרי ומחשב הטאבלט, המציאות הרבודה הוצגה לראשונה בסדרת סרטי שליחות קטלנית ומסכי המגע בדוח מיוחד היוו השראה לשורה של טכנולוגיות ומוצרים הזמינים כעת לכל צרכן.

אנו חיים עתה בעולם רווי בטכנולוגיה עתידנית – כיצד ייראו השנים הבאות? מה חוזה המדע הבדיוני כיום וכיצד עולמות העיצוב והטכנולוגיה נענים לאתגר?

במפגש שיתקיים ביום חמישי הקרוב, ה-4/10/2012 ב-19:45 במסגרת פסטיבל אייקון למדע בדיוני ופנטזיה (סינמטק תל-אביב) יוצג פרק מרתק מתוך סדרת הטלוויזיה הנהדרת "מראה שחורה" (פרק 3, "The Entire History of You", באדיבות HOT) והסרט הקצר "Sight", של דניאל לאזו וערן מי-רז, שהופק כפרויקט גמר השנה בבצלאל ומועמד השנה בתחרות הישראלית בפסטיבל.

לאחר הקרנת הפרק ירצו ברק דנין, יו"ר ארגון חוויית משתמש ישראל, וויטלי מיז'ריציקי, חבר בצוות המוביל של הארגון, על חוויית משתמש עתידנית, כפי שהיא מוצגת בקולנוע ובסרטונים ברשת. המרצים יציגו וידונו בקטעי סרטים שונים וידברו על מה שצפוי לנו בתחום בשנים הקרובות וגם על מה שאפשר לחוות, בינתיים, רק בקולנוע.

את האירוע אנו מקיימים בשיתוף פעולה עם הפסטיבל והוא בתשלום – 41 ש"ח.
יהיה מעניין ומצחיק, אל תפספסו…

עדכון 14/10: המצגת מהאירוע כאן למטה, אתם מוזמנים לצפות

לכתבה »