בית  > כתבות

כתבות

מחודש יוני 2012   נקה סינון

שיתוף מחושב

יעל קריידרמן, 27/6/2012. אין תגובות.

כשקראתי את המאמר של אוליבר רייכנסטיין, בו הוא טוען שכפתורי השיתוף השונים המופיעים כמעט בכל דף ואתר באינטרנט עושים יותר פרסום לרשתות החברתיות מאשר מועילים לאתר בו הם נמצאים, התגובה הראשונה שלי היתה הפתעה. הרי ככה המשתמשים יכולים להפיץ את התכנים שלנו בלחיצת כפתור, מה שיוצר חשיפה, שיתוף, מבקרים חדשים באתר, ויראליות שכולם מדברים עליה!

לכתבה »

ה-Myth Buster: אפיון ועיצוב פתרונות לארגונים

Oren Ryngler, 18/6/2012. אין תגובות.

שוק הפתרונות לארגונים הינו שוק גדול וותיק המכיל מגוון רחב של פתרונות. לאחרונה, הכניסה של טכנולוגיות הענן והטלפונים החכמים, מהפיכת המדיה החברתית, כניסת דור ה-Y לעולם העיסקי ואחרים, מהווים בסיס לתחילתה של מהפיכה בתחום. אם בעבר התפישה המקובלת לאפיון מוצרים לארגונים התמקדה בעקרונות של ניתוח וייעול תהליכים, השגת בהירות ושקיפות, אופטימיזציית ביצועים וסיסמאות גבוהות נוספות, הרי שהיום, איפיון מוצרים לארגונים עובר מהפיכה שבמרכזה עומד האדם. המהפיכה דורשת לאפיין ולבנות מוצרים שהאדם עומד במרכזם וסובבת סבב הקונספט של People-centric design.  כדי להבין את ההבדל בין התפישות הישנות לחדשות, נצטרך קודם לנפץ כמה מיתוסים בדרך.

לכתבה »

חושבים לעצב מחדש את האתר? קראו את זה קודם.

יעל קריידרמן, 12/6/2012. אין תגובות.

לפני זמן מה, השתתפתי בתהליך עיצוב מחדש של דפי מוצר בחנות מקוונת. בדקנו איך נראים דפי מוצר בחנויות של המתחרים, חנויות של מוצרים דומים וחנויות אחרות. תכננו את השינוי, עשינו סקיצות ולבסוף, דף המוצר החדש והיפה עלה לאתר. לאחר כמה שבועות, כשבדקנו את נתוני הכניסות וההמרות באתר, לא האמנו למה שאנחנו רואים. ירידה! כמעט בכל הפרמטרים.
איך זה יכול להיות? הרי בדף החדש התחשבנו בצרכי הגולש, הבלטנו את האזורים החשובים והצנענו את המשניים ובכלל, אין ספק שהדף החדש טוב יותר! אז למה זה קרה?

לכתבה »

רוצים להציג את העבודות שלכם בכנס UXI Live 2012?

צוות UXI, 5/6/2012. אין תגובות.

עוד שבועיים זה קורה, הכנס הגדול מגיע. מקווים שאתם מתרגשים כמונו!

בתור ארגון שלקח על עצמו לדאוג לכל אנשי ה-UX, מאפיינים, מעצבים ומפתחים, חשוב לנו לקדם בכנס גם פרילנסרים ועסקים קטנים, ולא רק את החברות הגדולות והמוּכָּרות, שכמובן ישתתפו בכנס השנה.

נשמע מעניין? הפרטים המלאים בהמשך הכתבה הזו.

לכתבה »