בית  > כתבות

כתבות

מחודש ספטמבר 2010   נקה סינון

על מערכות פיננסיות ואתרי מסחר אלקטרוני: שיחה עם אמיר דותן וליאור יאיר

ברק דנין, 20/9/2010. אין תגובות.

על הכנס הקרוב שלנו, UXI Live 2010, בוודאי שמעתם. לקראת הכנס המתקרב הקלטתי ראיון עם אמיר דותן, ארכיטקט חוויית משתמש ב-Lab49 (לונדון), וליאור יאיר, ראש תחום חוויית משתמש בנטקראפט (ישראל) על ההרצאות שלהם בכנס, שיעסקו באפיון למערכות פיננסיות ובשיפור מכירות באתר מסחר אלקטרוני, בהתאמה. אתם מוזמנים להאזין.

לכתבה »

פאנל UXI מספר 2 - "החשבון שלך", "החשבון שלי" או "החשבון"?

אמיר דותן, 18/9/2010. אין תגובות.

מידי פעם חברי צוות UXI נפגשים וירטואלית בכדי לחוות דיעה על נושא מסויים או לענות על שאלה כלשהי. יש לכם שאלה או נושא שאתם רוצים לעלות בפני הפאנל? אנא שלחו מייל ל-panel@uxi.co.il ונשתדל להתייחס.

השאלה

השאלה שהופנתה הפעם לפאנל: איך אתם ממליצים לקרוא לפעולות במערכת, ולמה? האם זה My/your/nothing. האם זה "החשבון שלך" או "החשבון שלי" או "החשבון"?

לכתבה »

כנסת פתוחה - בשביל החוויה

בני דאון, 15/9/2010. אין תגובות.

לפני הבחירות האחרונות החליט עפרי רביב לנהוג כאזרח אחראי, וללמוד על פעילותם של חברי הכנסת והמפלגות ישירות מהאתר הרשמי של הכנסת.  עפרי בילה זמן רב באתר ולמרות שהאתר מכיל הרבה מידע, הוא לא הצליח ללמוד על חברי הכנסת הרבה מעבר לפרטיהם האישיים. כמוני וכמו רבים אחרים, עופרי הרגיש שהאתר הרשמי לא נבנה כדי לאפשר לאזרחים להבין את פעילות הנבחרים אלא כדי להציג את פעילות הכנסת בכללותה. מהתחושה הזו נולד הרעיון לאתר "כנסת פתוחה".

לכתבה »

תחרות הפוסטרים: תוצאות ההצבעה!

ברק דנין, 3/9/2010. אין תגובות.

לפני שנים רבות (טוב, כמה חודשים), הכרזנו כאן על תחרות פוסטרים. אחרי תהליך ארוך ומפרך, כמה פוסטרים מעולים ו-375 מצביעים, אנחנו שמחים לספר לכם על הפוסטרים הזוכים!

כנסו, כנסו.

לכתבה »