בית  >  כתבות  > קישורי השבוע 31/07/11

קישורי השבוע 31/07/11

יניב שריג, 31/7/2011. אין תגובות.

השבוע בקישורים

תעשיית ההיי-טק הישראלית זקוקה לאנשי חוויית משתמש, 8 נקודות שכדאי לאנשי חוויית משתמש ללמוד מסטנדאפיסטים, עיצוב למובייל הוא לא רק עיצוב  לגודל מסך קטן, מה מאפשר לנו HTML5 בכל הנודע לעיצוב טפסים באינטרנט, ווידאו קצר עם אמיתות פשוטות שאנחנו נוטים לשכוח.

תכנון טפסים עם HTML5

HTML5  מביא איתו אפשרויות חדשות לעיצוב טפסים באינטרנט שהופכים את חיי המפתחים לקלים הרבה יותר. המאמר הבא סוקר כמה מן התכונות של HTML5  והשימוש שלהן.

עיצוב חוויית משתמש וסטנד-אפ

אתם מספרים בדיחה? אל תצפו שכולם יבינו אותה. גם אמני הסטנד-אפ המוכשרים ביותר לא מצחיקים את כל הקהל. באותו אופן, טויוטה וקדילק שתיהן מכוניות שיביאו אותכם מנקודה A לנקודה B, אבל הן פונות לקהלים אחרים. עיצוב חוויית משתמש, כמו סטנד-אפ, הוא אמנות ההקרבה; הקרבה המובילה למיקוד עבור הקהלים אליהם אתם פונים. מאמר זה מציג תובנות על עיצוב חוויית משתמש דרך ההקבלה לעולם הסטנד-אפ.

עיצוב למובייל והרגלים ישנים

משהו גדול קורה לנו מתחת לאף. המובייל הולך ותופס את המקום של הרשת הישנה. חברות וארגונים גדולים מבינים שמובייל הוא הדבר הבא אבל לרוב עדיין אין במובייל את כמות המשתמשים הקריטית שתצדיק השקעות גדולות. באותו זמן, מעצבים קופצים על העגלה של המובייל עם דפוסי עיצוב שרכשו בעבודה למסכים גדולים. המאמר הבא סוקר את הבעיות העולות במפגש נפיץ זה.

אל תענישו את כל המשתמשים שלכם בגלל משתמש אחד

סדרה של סרטוני וידאו עם כמה אמיתות פשוטות שאנחנו נוטים לשכוח בלהט העבודה היומיומית.

תעשיית ההיי-טק הישראלית זקוקה לאנשי חוויית משתמש

יתרונות טכנולוגיים לא יכולים לבוא לידי ביטוי ללא התמקדות בצורך ובמשתמש. פוסט חשוב של אדם פישר, אמריקאי-ישראלי הנחשף למגוון רחב של חברות הי-טק בארץ.

 

כתבות בנושאים דומיםתגובות

אין תגובות עדיין.

כתיבת תגובה

לא יוצג בשום מקום

לא חובה

רוצים שהתמונה שלכם תופיע עם התגובה? העלו אותה ל-Gravatar.

שלח