בית  >  כתבות  > קישורי השבוע 28/08/11

קישורי השבוע 28/08/11

יניב שריג, 28/8/2011. אין תגובות.

השבוע בקישורים: איך לעצב חוויית משתמש לאתרי קניות במובייל, אפיון ותכנון עבור שימוש במקלדות שונות בסמארטפונים, עקרונות עיצוב אימייל למכשירי מגע, אתר המרכז דפוסי עיצוב למובייל ווידאו קצר על 29 דרכים להישאר יצירתי. שבוע טוב לכולם.

5 דרכים לשיפור תהליכי קניה באתרי מובייל

חוויית המשתמש באתרי e-commerce היא אלמנט מרכזי בהצלחת האתר. אתרים רבים הגיעו לבשלות בשילוב בין עיצוב, הבנת הפסיכולוגיה של המשתמש והמטרות העסקיות של האתר. כיום, כשרבים מהקונים מגיעים לאתרי הקניות דרך סמארטפונים, חשוב להבין מהם השינויים הנדרשים באתר המובייל בכדי לשמר את חוויית הקניה שהתרגלנו אליה.

 

איך לתכנן עבור מקלדות שונות בסמארטפונים

כדי להפוך את חיי המשתמש לקלים יותר במובייל, רוב מערכות ההפעלה עיצבו מקלדות שונות המתאימות לשדות קלט שונים. המאמר הבא סוקר את סוגי המקלדות ומתי להשתמש בכל אחת מהן.

 

שיקולי עיצוב לאימיילים במכשירי מגע

רבים ישנים עם מכשירי הטלפון שלהם ליד המיטה. לכן אין זאת הפתעה ששיא השימוש במייל במובייל הוא סביב 07:00 בבוקר, ככל הנראה מיד לאחר ההשכמה. מה זה אומר? זה אומר שמיילים שיווקיים שאנחנו שולחים בלילה, נקראים על-ידי אנשים שזה עתה התעוררו, עוד לא שתו את הקפה, ובדרך כלל הם גם ממהרים. המאמר הבא מציג עקרונות שמישות עבור אותם אי-מיילים.

 

דפוסי עיצוב למובייל

אתר המרכז דוגמאות לאלמנטים של ממשק באפליקציות מובייל.

 

29 דרכים להישאר יצירתי (1:49 דק')

 

כתבות בנושאים דומיםתגובות

אין תגובות עדיין.

כתיבת תגובה

לא יוצג בשום מקום

לא חובה

רוצים שהתמונה שלכם תופיע עם התגובה? העלו אותה ל-Gravatar.

שלח