בית  >  כתבות  > קישורי השבוע 25/09/11

קישורי השבוע 25/09/11

יניב שריג, 25/9/2011. אין תגובות.

השבוע בקישורים: 24 דוגמאות לאתרים המגיבים לגדלי מסך משתנים, חוקים בסיסיים בבחירת פונטים, פוסטר עם נתונים שימושיים על נתוני גלישה מטלפונים סלולריים, קבצי פוטושופ עם אלמנטים לשילוד עבור אייפד ועשר דרכים לקלקל טפסים באינטרנט.

אופטימיזציה של אתרים למובייל

ויזואליזציה של נתונים שונים מעולם המובייל אמורה לשכנע אתכם או את הלקוח שלכם למה כדאי להשקיע בהתאמה של מוצרי אינטרנט לשימוש בסמארטפונים.

 

10 קיטים ליצירת פרוטוטייפים לאייפד

עם הגידול בדרישה לאפליקציות אייפד, בודאי תוכלו להיעזר בסט של כלים עבור מלאכת השילוד. קיטים אלו חוסכים זמן ואנרגיה ביצירת אלמנטים סטנדרטיים לפלטפורמה זו.

 

אז באיזה פונט להשתמש?

עבור מעצבים רבים, משימת הבחירה בפונט היא משימה מאתגרת המשלבת חוקים נוקשים עם אינטואיציה בריאה. המאמר הבא מציג חמש עקרונות לבחירה של פונט.

 

10 דרכים לקלקל טפסים באינטרנט

"אם אתם שואלים אותי, בטופס באתר אינטרנט, מה הגיל שלי, עשו לי טובה ואל תשימו את השנה הנוכחית כברירת מחדל. זה לחלוטין בלתי סביר שנולדתי השנה." בררו מה הגיל הממוצע של הקוראים שלכם וכללו ערכי ברירת מחדל מתאימים.

 

24 דוגמאות לאתרים המתאימים עצמם לגדלי מסך משתנים

אתרי אינטרנט נצפים ממסכים בגדלים שונים וברזולוציות שונות. אם אתם מחפשים השראה לפרויקט חדש או מטמיעים פתרון באתר קיים, תמצאו בלינק הבא דוגמאות לאתרים המגיבים לגדלי מסך משתנים

 

 

כתבות בנושאים דומיםתגובות

אין תגובות עדיין.

כתיבת תגובה

לא יוצג בשום מקום

לא חובה

רוצים שהתמונה שלכם תופיע עם התגובה? העלו אותה ל-Gravatar.

שלח