בית  >  כתבות  > קישורי השבוע 19/06/11

קישורי השבוע 19/06/11

יניב שריג, 19/6/2011. אין תגובות.

השבוע בקישורים: אתר חינמי הנותן טיפים לקידום האתר שלכם, מאמר הסוקר דרכים לשיפור תהליך הירשמות באתרים, פוסט עם נקודות למחשבה לכל הפרילנסרים שביניכם, סקר הקוראים של  UXI וכלי ליצירת גרידים

כלי חינמי לניתוח אתרים

הכניסו את כתובת האתר שברצונכם לבדוק לתוך שורת החיפוש וכלי הניתוח הזה ייתן לכם דו"ח על האתר הכולל מילות מפתח, מספר עמודים, תאימות לסטנדרטים ויסכם את הכל בציון לאתר. בנוסף תקבלו המלצות על צעדים בכדי לשפר את האתר. טוב לאנשי שיווק וקידום אתרים או אם אתם רוצים לערוך השוואה בין מספר אתרים מאותו תחום.

איך גורמים למשתמשים להירשם לאתר ?

מה מביא יותר אנשים להירשם לאתר: כפתור עם כיתוב "הירשם עכשיו" ? או הכיתוב "הירשם היום" ? מאמר מצוין זה מציג דרכים לשיפור העיצוב והתוכן של תהליכי רישום באתרים. המאמר נוגע בנקודות בסיסיות שכדאי שכל איש חווית משתמש יכיר.

טיפים לפרילנסרים שביניכם

לייזה ריכלט (Leisa Reichelt) משתפת את הקוראים בטיפים לפרילנסרים. בין הטיפים: "אל תקחו עבודות שאתם לא רוצים לעשות" , "מצבו עצמכם בנישה שבה נח לכם לעבוד ודאגו שחבריכם ידעו זאת". בין אם אתם מתחילים את הקריירה העצמאית שלכם או עובדים כבר שנים בתחום, תמצאו כאן דברים שידברו אליכם.

עבודה על גרידים

השימוש בגרידים הוא הבסיס לכל עבודת אפיון ועיצוב ממשקים טובה. האתר היעיל הזה מאפשר לכם ליצור גרידים במרווחים שונים לפי בחירתכם ולהשתמש בגריד שיצרתם כקובץ גרפי בתוכנה בה אתם עובדים. מי שעובד בחבילת התוכנותCS5  של אדובי, יוכל להוריד תוסף קטן המאפשר ליצור גרידים מתוך התוכנה עצמה.

סקר הקוראים של UXI

אחרון חביב, סקר הקוראים של UXI פורסם באתר. אם עדיין לא ראיתם אותו, נצלו כמה רגעים של הפסקה בעבודה בשביל לעזור לנו להבין אילו נושאים מעניינים אתכם. הסקר כולל 10 שאלות ומגוון נושאים גדול.  כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לסמן צ'קבוקסים, ואת זה, אנחנו יודעים שאתם אוהבים לעשות.

כתבות בנושאים דומיםתגובות

אין תגובות עדיין.

כתיבת תגובה

לא יוצג בשום מקום

לא חובה

רוצים שהתמונה שלכם תופיע עם התגובה? העלו אותה ל-Gravatar.

שלח