בית  >  כתבות  > קישורי השבוע 18/09/11

קישורי השבוע 18/09/11

יניב שריג, 18/9/2011. אין תגובות.

השבוע בקישורים: הקלטה מלאה של הרצאתו של אורן שמיר מכנס UXI Live 2011 על אפיון חוויית משתמש לפייסבוק, וינדוס 8 שוחרר למפתחים ואנחנו מתחילים לקבל תמונה של המערכת החדשה של מיקרוסופט, פוסט קצר בעברית על ניתוח מתחרים, בחינה של טכניקות חדשות לעיצוב טפסים באינטרנט ומצגת הסוקרת את האתגרים בעיצוב עבור פלטפורמות מרובות.

 

כנס UXI Live 2011 עולה לאוויר

הקלטת הרצאתו של אורן שמיר, מנהל תחום חוויית משתמש במקאן אריקסון, מכנס UXI Live 2011.  אורן מספר על מחקר שנעשה במקאן אריקסון על הרגלי השימוש בפייסבוק ועל אפיון ועיצוב חויית משתמש במדיה חברתית. ניתן גם לצפות במצגת שהעביר במהלך ההרצאה. מי שלא היה בכלל בכנס מוזמן לקרוא (באנגלית) סקירה של ההרצאות והסדנאות משני ימי הכנס.

 

וינדוס 8 בדרך

נראה שמיקרוסופט עושה את השינוי המשמעותי ביותר בממשק המשתמש מאז וינדוס 3.11. והשינוי הזה קשור קשר ישיר לעולם הטאבלטים והמובייל שמתפתח בקצב מדהים. 4 דברים שכדאי לדעת על המערכת החדשה, הצצה על תהליך פיתוח הממשק, ומספר ביקורות שמתחילות לצוץ ברשת.

 

ניתוח מתחרים

יוסף ויסמן, חבר UXI ומאפיין חוויית משתמש בתחילת דרכו, כותב בבלוג שלו על ההחלטה להפוך למעצב חוויית משתמש, על הדרך שעבר ובפוסט קצר על ניתוח מתחרים עם לינקים למאמרים מעניינים. בהצלחה!

 

טכניקות חדשות בעיצוב טפסים באינטרנט

אף אחד מאיתנו לא אוהב למלא טפסים. עבור חברות גדולות, הזמן שאנחנו מבלים במילוי טפסים עולה להם כסף. המאמר הבא בוחן את היעילות של כמה מהשיטות החדשות לעיצוב טפסים.

 

עיצוב גמיש

מצגת יפה הסוקרת את האתגרים בעיצוב עבור פלטפורמות רבות.


כתבות בנושאים דומיםתגובות

אין תגובות עדיין.

כתיבת תגובה

לא יוצג בשום מקום

לא חובה

רוצים שהתמונה שלכם תופיע עם התגובה? העלו אותה ל-Gravatar.

שלח