בית  >  כתבות  > קישורי השבוע 13/02/2011

קישורי השבוע 13/02/2011

ויטלי מיז'יריצקי, 13/2/2011. אין תגובות.

בקישורי השבוע: מדוע לא פותרים בעיות שימושיות, אפיון תהליכי רישום ברשת לילדים, עיצוב של חוויות מהנות, ענווה כתכונת מפתח בעיצוב, והאם ניתן למצוא באתר משרד הפנים את הסניפים שלו?

מדוע לא פותרים בעיות שימושיות?

מצאתם בעית שימושיות. עבדתם עליה, פיצחתם אותה, ליטשתם את הפתרון והעברתם אותו הלאה. ושום דבר לא קרה. מצבים כאלה נפוצים יותר ממה שהיינו רוצים. המאמר הזה מונה מספר סיבות שכיחות לזה, וגם מספר אמצעים שיכולים למנוע מצבים כאלה בעתיד.

אפיון תהליכי רישום ברשת לילדים

אחת הנישות המרתקות ביותר בתחום שלנו היא מוצרים לאוכלוסיות מיוחדות. ואחת האוכלוסיות המרתקות וגם המאתגרות ביותר היא ילדים. הפוסט היסודי הזה מפרט כמה שיטות לאפיון תהליכי רישום לאתרים שמיועדים לילדים בגילאי שש עד שמונה.

קסם פסיבי – עיצוב של חוויות מהנות

cc by mark cummins

מהם המרכיבים של UX קסום? איך עושים מערכת שהולכת צעד אחד לפני המשתמש ויודעת לתמוך בו במקום הנכון ובזמן הנכון, עוד לפני שהוא עצמו ידע שהוא הולך להזדקק לעזרתה? פוסט באתר חברת העיצוב קופר מפרט כמה עקרונות פשוטים ומאוד קונקרטיים, שיעזרו ליצור את ההרגשה שהמוצר קרא את מחשבות המשתמש.

למה ענווה היא תכונת מפתח בעיצוב לאנשים

מזמן לא נתקלתי בפוסט שכל כך היטיב לבטא את מה שאני עצמי מרגיש בנושא המקצוע שלנו. אחי רז קורא לנו להתחיל לדבר פחות ולהקשיב יותר. מבחינתי קריאת הפוסט הייתה בדיוק אחת החוויות הקסומות האלה מהקישור הקודם.

למשרד הפנים אין סניפים

ברק דנין מנסה למצוא באתר משרד הפנים את רשימת הסניפים שלו, ומגלה שזה יותר קשה ממה שזה נשמע.

נ.ב. אם אתם נתקלים במאמר שהייתם רוצים לשתף במדור, שלחו אותו אליי ל-links@uxi.org.il. נקודות בונוס למאמרים בעברית.

כתבות בנושאים דומיםתגובות

אין תגובות עדיין.

כתיבת תגובה

לא יוצג בשום מקום

לא חובה

רוצים שהתמונה שלכם תופיע עם התגובה? העלו אותה ל-Gravatar.

שלח