בית  >  כתבות  > קישורי השבוע 06/11/2011

קישורי השבוע 06/11/2011

יניב שריג, 6/11/2011. תגובה אחת.

השבוע בקישורים: סט ווקטורי של מחוות לעיצוב ממשקי מגע, 70 שנה של עיצוב לוח מכוונים במכוניות שברולט, עבודה מהירה עם סימנים מיוחדים, כלי-עזר להגדרת מטרות בתהליך עיצוב מחדש של אתר אינטרנט, איך לעצב קריאה לפעולה ו-40 דוגמאות מעוררות השראה לסקיצות של ממשקים. שבוע טוב!

סט אייקונים של מחוות בממשקי מגע

סט אייקונים של מחוות מחולק לקטגוריות לפי סוג מערכת ההפעלה (אנדוראיד, iOS וכד'). ניתן לעשות שימוש באייקונים במצגות, מסמכי אפיון, או אפילו בתוך אפליקציות בכדי להדגים ולהסביר שימוש בפיצ'ר כזה או אחר. סט חובה לכל מי שעובד עם אפיון לממשקי מגע. להורדה כקובץ ווקטורי

עיצוב ספידומטר של מכוניות שברולט.

אוסף נפלא של עיצוב לוח השעונים של מכוניות שברולט מ- 1941 עד 2011.

לוח מכוונים

עבודה מהירה עם סימנים מיוחדים

פשוט ושימושי. אתר המרכז סימנים שונים. הקליקו עם העכבר על הסימן בו אתם מעוניינים וזהו בעצם. עכשיו הדביקו אותו בכל מקום: מסמכים, מצגות, מסמכי אפיון או עבודת עיצוב.

symbols

ארבעה כלי-עזר להגדרת מטרות בתהליך עיצוב מחדש של אתר

ארגונים גדולים מתחילים לעתים פרויקט עיצוב מחדש לאתר אינטרנט ללא הבנה עמוקה של הבעיות באתר הנוכחי וללא כיוון מוגדר לאתר החדש. תהליך קצר של מחקר יכול לעזור להשיג תוצאות מעולות בזמן קצר. המאמר מתאר ארבעה כלים למחקר כזה.

מחקר מתחרים

המדריך לעיצוב קריאה לפעולה (Call to Action)

יכול להיות שכפתורי הפעולה שבניתם קוראים לפעולה. אך האם הם מזמינים לפעולה? כפתורים יכולים לבוא בצורות ובגדלים שונים, וככל שהם יזמינו יותר לפעולה, כך גדל הסיכוי שמשתמשים באתר יהפכו ללקוחות.

call to action

40 דוגמאות מעוררות השראה של סקיצות בעיצוב ממשקים

יש הרבה כלי תוכנה לבנייה של פרוטוטייפים במחשב. עם זאת, רגע לפני שמתחילים לעבוד על המחשב, אולי כדאי לשרבט כמה רעיונות על פיסת נייר? הכתבה הבאה בהחלט עושה חשק!

ui sketches

 

 

כתבות בנושאים דומיםתגובות

תגובה אחת לכתבה

כתיבת תגובה

לא יוצג בשום מקום

לא חובה

רוצים שהתמונה שלכם תופיע עם התגובה? העלו אותה ל-Gravatar.

שלח