בית  >  כתבות  > קישורי השבוע – 06/03/2011

קישורי השבוע – 06/03/2011

ויטלי מיז'יריצקי, 6/3/2011. אין תגובות.

השבוע בקישורים: המדריך לעיצוב כפתורי קריאה לפעולה, מדוע תפריטים מרחפים גורמים יותר נזק מתועלת, מה הם המרכיבים שיוצרים תחושה של אמינות באתר, היתרונות והחסרונות של הקאפצ'ה, ובאילו מקרים עלינו ללכת לקראת המשתמש על חשבון יעילות המערכת

המדריך לעיצוב כפתורי קריאה לפעולה

מדריך מסודר ליצירת כפתורי Call-to-Action טובים. מה מבחין בין כפתורים טובים לגרועים? לפי המאמר, זה העיצוב, הצבעים, הגודל, המסר והמראה של הטקסט, וכמה מדדים נוספים.

מדוע תפריטים מרחפים גורמים למשתמשים יותר נזק מתועלת

מכירים את זה שפתחתם תפריט במעבר העכבר, וכשרציתם להגיע לרמה השנייה שלו, בטעות הזזתם את העכבר החוצה, והתפריט נעלם? נכון שזה מתסכל? אז מישהו כתב מאמר על זה, ועל עוד כמה סיבות שבגללן תפריט הנפתח בלחיצה עדיף על התפריט המרחף. ניתוח UI יסודי ומקיף, רק חבל שהוא לא מציין את החסרונות של התפריט הלחיץ.

להגביר את האמינות שלך ברשת – לומדים מהמומחים

אמינות היא אחד הדברים שיש להם את ההשפעה הרבה ביותר על תפיסת האתר ע"י הגולשים בו. זה נכון עבור אתרים באופן כללי, ונכון שבעתיים עבור אתרי מסחר מקוון. המאמר הזה בוחן את כל המרכיבים שיחד יוצרים תחושה של אמינות באתר, ונותן עשרה קווים מנחים שיקלו עלינו את המלאכה.

בחיפוש אחר הקאפצ'ה המושלמת

הקאפצ'ה היא אחת התופעות המעצבנות ברשת, אבל רובנו השלמנו עם קיומה במידה כזאת או אחרת. המאמר הזה בסמאשינג מציג את היתרונות והחסרונות של הקאפצ'ה, מספק נתונים מאוד מעניינים לגבי מידת היעילות שלהן, וגם מזכיר לנו שקאפצ'ה לא חייבת להיות טקסטואלית ומגעילה – עם גלריית קאפצ'ות יצירתיות. ויש גם סקירה מהירה של פתרונות חלופיים.

ובעברית:

העיקר היעילות? לא ממש

רן לירון בוחן את הגישה הרווחת לפיה התהליך והתוצרים של עיצוב חוויית משתמש מסתכמים בממשק יעיל.

כתבות בנושאים דומיםתגובות

אין תגובות עדיין.

כתיבת תגובה

לא יוצג בשום מקום

לא חובה

רוצים שהתמונה שלכם תופיע עם התגובה? העלו אותה ל-Gravatar.

שלח