בית  >  כתבות  > קישורי השבוע 02/10/11

קישורי השבוע 02/10/11

יניב שריג, 2/10/2011. אין תגובות.

השבוע בקישורים: הקינדלים החדשים של אמזון מנערים קצת את עולם הטאבלטים, מחשבות על עיצוב תהליך רישום לשירות חינמי באתרים, הדגמה של העומס הויזואלי הקיים סביבנו, 22 כלים לבדיקת שמישות באתרי אינטרנט, לוח שעם וירטואלי וספר בעברית על חוויית משתמש. שנה טובה לכולם!

מהנעשה בעירנו

עילי שריג מתגעגע למקלדות של פעם ותוהה על העתיד של הקלדה במסכי מגע, אמיר דותן כותב על טכניקות לעידוד היצירתיות בעבודה על ממשקים, יוסף ויסמן מביא כמה מקורות בנושא עיצוב דף הבית, ויטלי מיז’יריצקי כותב על תפריטים לא ממושמעים, אייל שחר ממליץ לאתרים לספר סיפור ולא לספק רשימת תכונות וטל פלורנטין חונך ספר חדש בעברית על חוויית משתמש.

בא לשכונה קינדל חדש

אמאזון השיקה את הקינדל החדש. הנה Jeff Bezos מציג את הצעצוע החדש, או בעצם צעצועים. כדאי להתרשם גם מההתנהגות של הקינדל טאצ'. Gizmodo עושים קצת סדר בבלאגן ו Lukas Mathis כותב על מעבר בין דפים בעזרת כפתור לעומת מעבר כזה במסכי מגע,

עיצוב עבור רישום לאתר

אם תצליחו לשכנע 8% מהמבקרים החדשים באתר שלכם להירשם לחשבון חינם, אתם עושים עבודה טובה. רישום לאתר הוא משוכה קשה למעבר, ולא מדובר רק בעיצוב נכון של טופס הרישום אלא במוטיבציה של המשתמשים שלכם למלא אותו מלכתחילה. תודה לרן לירון על הלינק (דרך פייסבוק).

עומס גירויים ויזואליים

סרט אנימציה המדגים את הכמות האדירה של גירויים ויזואליים להם אנו נחשפים ביומיום.

22 כלים לבדיקת השמישות של האתר שלך

האם הגולשים שהגיעו לאתר שלכם מצליחים לבצע את המשימות שהגדרתם כיעדים? האם התוכן מוצג באופן קריא? האם כיף לגלוש באתר? קיימים היום בשוק מספר כלים שיעזרו לכם לקבל תשובות על שאלות אלו.

לוח השעם הוירטואלי שלי

אפליקציית ווב חביבה המאפשרת לנהל לוח שעם עם פתקים, תמונות ועוד.

 

כתבות בנושאים דומיםתגובות

אין תגובות עדיין.

כתיבת תגובה

לא יוצג בשום מקום

לא חובה

רוצים שהתמונה שלכם תופיע עם התגובה? העלו אותה ל-Gravatar.

שלח