בית  >  כתבות  > קול קורא למחקרים בתחום חוויית המשתמש

קול קורא למחקרים בתחום חוויית המשתמש

דוד גלולה, 25/7/2010. 6 תגובות.

כפי שנהוג בעולם האקדמי, אנו מפרסמים קול קורא:

מחקר אקדמי בתחום חווית המשתמש ותחומים קרובים אליו מתרחש במחלקות השונות בארץ כל הזמן, אך בפרופיל נמוך. כל חוקר מוצא את הנישה שלו במוסד האקדמי שבו הוא לומד, ובשל חוסר במחלקות ייעודיות לתחום חוויית המשתמש – כל מחקר חי לו בבועה משלו. לא עוד!

אנו רוצים לפתוח במסע להכרת ולחשיפת המחקר המתרחש בארץ בתחום חווית המשתמש, אינטראקצית אדם-מחשב, שימושיות ותחומים קרובים. הכוונה היא כי כל כמה שבועות נביא כאן סקירה קצרה של מחקר גמור או בתהליך אשר נעשה בארץ (עם עדיפות לעברית…).


cc by MomMaven

המטרה המרכזית אשר עומדת לפנינו היא ליצור הפריה הדדית בין מגדל השן האקדמי לתעשייה שמחויבת ל-Time to market ואין לה פנאי לשאול שאלות חשובות אך לא דחופות. כך גם נעודד דיון על מחקרים קיימים, וגם נאפשר להעלות הצעות שונות למחקרים עתידיים.

  • חוקרים? – אם אתם חוקרים בתחום ואתם מוכנים לשתף מחקרים שלכם (כבר גמורים או כאלה שבתהליך), לקבל תגובות והערות למחקר, להגיב ולנהל דיון פורה – נשמח לקבל את המחקר שלכם. שלחו תקציר ל:davidlimor@gmail.com עם הכותרת "סקירת מחקרים UXI".
  • מכירים חוקרים? – אתם לא חוקרים בעצמכם אך מכירים מישהו שכן? שתפו אותנו ב-davidlimor@gmail.com עם הכותרת "סקירת מחקרים UXI".
  • סתם יש לכם רעיון למחקר? – יש לכם שאלות שאתם חושבים "למה אף אחד לא חוקר אותם"? העלו אותה כאן כתגובה או שלחו ל-davidlimor@gmail.com עם הכותרת "שאלות שכדאי לחקור"

כתבות בנושאים דומיםתגובות

6 תגובות לכתבה

כתיבת תגובה

לא יוצג בשום מקום

לא חובה

רוצים שהתמונה שלכם תופיע עם התגובה? העלו אותה ל-Gravatar.

שלח