בית  >  כתבות  > פרטים קטנים שעושים הבדל גדול

פרטים קטנים שעושים הבדל גדול

יניב שריג, 24/10/2011. תגובה אחת.

עיצוב חוויית משתמש לפי הסטנדרטים המקובלים הוא משימה לא פשוטה כלל. לכן, כשאנחנו מגלים השקעה גדולה בפרט קטן, מחשבה יוצאת דופן או אלמנט שנמצא שם רק בשביל לגרום לנו לחייך, כדאי שנעצור ונעריך את היופי שבאותו פרט. אם נשכיל ללמוד מזה לטובת העבודה שלנו, הרווחנו. לקט הפריטים הבא הוא עיצוב ממוקד משתמש במיטבו.

1.  כאשר אתם גולשים בדפדפן כרום לאתר אינטרנט שמסיבה זו או אחרת אינו עולה, כרום מוסיף ואומר שמשתמשים אחרים סובלים מאותה בעיה כמו שלכם. אותי זה מרגיע.

2.      תוכנת בלסמיק ליצירת אבות טיפוס מציעה לכם בתפריט העזרה גם עצות קולינריות לארוחת הערב

3.      כאשר אתם מזינים סיסמא חדשה ל Apple ID, אתם צריכים למלא אחר כמה חוקים בסיסיים של בניית סיסמא. במהלך הקלדת הסיסמא, החוקים שעדיין לא עניתם עליהם ממשיכים להיות צבועים באדום בעוד אלו שביצעתם כבר, נצבעים בירוק.

4.      בעת רישום לאתר Trello, אתם מתבקשים לאשר את כתובת המייל שהזנתם. Trello מקל עליכם ומחולל כפתור שמאפשר גישה ישירה לתיבת הדואר הנכנס בשירות הדואר בו אתם רשומים.

5.      כאשר אתם משנים את הסיסמא ב pinboard.in, הסיסמא החדשה מופיעה בצבע אפור בקונטרסט נמוך מה שמאפשר וויתור על שדה אימות הסיסמא.

6.      לחיצה על הבר העליון בגוגל+ תקפיץ אתכם לראש העמוד. התנהגות מובייל טיפוסית שאומצה לרשת החברתית של גוגל.

7.      כאשר משתמש נדרש לאמת חשבון חדש במאגר המידע האינטרנטי של סרטים – IMDB, הוא יאלץ לעבור את משוכת הקאפצ'ה, המציגה הפעם שמות של סרטים או שחקני קולנוע מפורסמים.

8.      כאשר ביטוי שחיפשתם אינו נמצא, Youtube מציע תוצאות חיפוש אחרות ומסמן את המילים שנמחקו ממחרוזת החיפוש

9.      גוגל מאחלת לכם יום הולדת שמח באופן אישי בהתבסס על המידע מהפרופיל שלכם בגוגל+. הקליקו על האיור ותגיעו ישירות לדף הפרופיל שלכם.

10.  הגעתם פעם לאפס הודעות בתיבת הדואר הנכנס בג'ימייל? אם תגיעו, תגלו שגוגל מציעה לכם להשתמש ב- Google Reader בזמן הפנוי שככל הנראה יש לכם.

11.  אם תמקמו את עצמכם במפות גוגל באמצע מסלול סקי ותעברו לתצוגת מראה מגובה הרחוב, תגלו שהאייקון משתנה לגולש סקי קטן.

12.  כאשר אתם גולשים בדפים הפנימיים של אתר Amazon, מעבר עכבר מעל הלוגו בפינה השמאלית עליונה של המסך, תהפוך אותו לכפתור ותוסיף לו את הכיתוב homepage.

13.  אחרי שקיצרתם לינק בעזרת שירות קיצור הכתובות, גוגל מניחה שתרצו להעתיק את הכתובת הזו למקום אחר ומסמנת אותה באופן אוטומטי.

14.  אם החלטתם לבטל את הרישום שלכם לניוזלטר של West Elm, תקבלו את האופציה לשנות את תדירות קבלת המיילים במקום ביטולם באופן מוחלט.

15.  טופס הרישום לאתר Disqus מנחש את השם שלכם בהתבסס על החלק הראשון בכתובת המייל שהזנתם.

רוצים עוד? כל הדוגמאות נלקחו מהאתר littlebigdetails

מכירים עוד פינות חבויות? שתפו אותנו בתגובות.

כתבות בנושאים דומיםתגובות

תגובה אחת לכתבה

כתיבת תגובה

לא יוצג בשום מקום

לא חובה

רוצים שהתמונה שלכם תופיע עם התגובה? העלו אותה ל-Gravatar.

שלח