בית  >  כתבות  > ניר קוסובר על UX בעולם האמיתי – הקלטת ההרצאה המלאה

ניר קוסובר על UX בעולם האמיתי – הקלטת ההרצאה המלאה

צוות UXI, 24/7/2014. תגובה אחת.

בהרצאתו בכנס UXI Live 2014, חוויית משתמש בעולם האמיתי, נתן ניר הצצה לתהליך העבודה בסטודיו של WIX. מתוך התהליך נולדו הרבה נקודות למחשבה וטיפים שניתן ליישם. אתם לא צריכים דף ועט – המצגת נמצאת כאן וגם ההקלטה המלאה מההרצאה. תהנו!


"ההרצאה של ניר מ-WIX הייתה מעשירה ונתנה לי כלים מעשיים להמשך באמצעות זה שהיא הציגה תהליך עבודה מתוך הסטודיו" (שחר, מתוך סקר המשוב של הכנס)

בהרצאה התמקד ניר במפגש בין עבודת ה-UX לבין חיי היום יום. בעולם היזמות האינטרנטי גורמים אנושיים וגורמים עיסקיים מתערבבים ומאלצים את המאפיינים להסתגל לשינויים תכופים. הסביבה הדינמית דורשת יכולות של גמישות, אילתור ותקשורת. ניר דיבר על עקרונות מנחים, דרכי עבודה ומתודולוגיות נפוצות כגון Lean ו- Agile. דרך מקרה בוחן מעניין, הוא העניק הצצה אינטימית אל אחורי הקלעים של יצירת מוצר שמשמש מיליוני אנשים בכל העולם.

 

 חוויית משתמש בעולם האמיתי – ניר קוסובר – המצגת המלאה

ניר קוסובר

UX Studio Team Leader, Wix

מעצב, מאפיין, נושם ויוצר אינטרנט כבר מעל ל-7 שנים, ניסיון פרקטי בתחומים מגוונים כגון: marketing, conversion optimization, analytics, product ,UX , client side coding
בשלוש שנים האחרונות יוצר, מאפיין, מנהל ומדריך ב-wix.com. אוטודידקט בנשמה, אוהב את האתגר ואת התעשיה שלא מפסיקה לחדש, בגדול בכלל מהנדס חשמל ואוהב קיץ.

 

מצגות נוספות משני ימי הכנס, מרוכזות בשני פוסטים באתר:

סיכום ומצגות של היום הראשון

סיכום ומצגות של היום השני

 

כנס UXI Live 2014
UXI Live הוא כנס חוויית המשתמש המוביל בישראל. הכנס מביא את המידע העדכני ביותר בעולם ה- UX ומשלב כלים מעשיים לעבודה היום-יומית והשראה יוצאת-דופן.

הכנס השנה התקיים זו הפעם ה 5. הוא מביא חוויית למידה מרתקת ונטוורקינג, יחד עם מאות משתתפים ומרצים מובילים, מהארץ ומהעולם.

מפגש הערב הבא
האירוע הערב הבא שלנו יתקיים ב-11.8 ויעסוק במפגש בין עבודת ה-UX למשתמשים בשטח. פרטים נוספים והרשמה בעמוד האירוע.

כתבות בנושאים דומיםתגובות

תגובה אחת לכתבה

כתיבת תגובה

לא יוצג בשום מקום

לא חובה

רוצים שהתמונה שלכם תופיע עם התגובה? העלו אותה ל-Gravatar.

שלח