בית  >  כתבות  > מפגש 7.7.2014: דיסראפט והשראה עתידנית

מפגש 7.7.2014: דיסראפט והשראה עתידנית

צוות UXI, 25/6/2014. אין תגובות.

ערב ההרצאות הקרוב יציג שני מנהלי מוצר שידברו על ההשראה שלהם לחוויית משתמש חדשנית. האירוע יתקיים ביום שני 7.7.2014, במכללה האקדמית "תל-אביב יפו". נפגשים ב-18:00, הרצאות החל מ-18:30, סיום משוער ב-20:15. חניה בחניון המכללה, חבר הלאומים 10, תל-אביב.

לקבלת הוראות הגעה דרך waze

ההשתתפות ללא תשלום, אבל נדרשת הרשמה מראש – מספר המקומות מוגבל.
הצטרפו לקבוצת Meetup שלנו וקבלו עדכונים על האירועים הבאים.

המפגש בחסות:

יוניק יו אייהמתחם, יזמות פורצת דרך

 

קוביות משחק

השראה עתידנית – איך אפשר ללמוד ממדע בדיוני על UX בדור הבא


ליאור צדיקריו, שותף מנהל סטארויז'ן,  אחראי תחום ניהול מוצרליאור צדיקריו lior tzadikario

מנהל מוצר עומד באופן תדיר מול דילמות רבות: האם הכיוון שבו אני מבקש להתקדם עם המוצר מבחינת טכנולוגיה ו UX הוא הכוון הנכון? איך אני יכול לפרוץ את הנוסחה למוצר טוב יותר? כלומר כזה שישתמשו בו יותר, שהערך מהשימוש בו יהיה רב יותר ושיותר משתמשים ירצו לרכוש אותו?

ננסה לענות על הדילמה הזו דרך מבט אל העתיד, או דרך מבט אל איך אנשים חושבים על העתיד, ליתר דיוק. נרצה לבחון אם מבט כזה אל עולם המדע הבדיוני יכול להעניק לנו כווני חשיבה חדשים, שיעזרו לנו לחשוב על המוצר שלנו.

צדיקריו היה בין מקימי קבוצת מנהלי המוצר ב-Amdocs בין הראשונים שהטמיעו מתודולוגיות ניהול מוצר בארגון . הוא הצטרף ל- Amdocs בשנת 1990 שם היה בין המנהלים המובילים לאופרציה של Amdocs ב-Telstra אוסטרליה. מאוחר יותר ב- 1998 עבר מאוסטרליה לנהל את האתר ואת האופרציה של Amdocs בהולנד, שם עבד בצמידות ל- Vodafone-NL ו-Vodafone Global לתקופה של שלוש שנים.

ההרצאה תועבר בעברית.

Disrupting FinTech with UX

רפאל אוזן raphael ouzan

Raphael Ouzan, Founder, CTO & Head of Product at BillGuard

BillGuard stormed into the Fintech reality with a product which was based on innovative UX suited directly to the users of their technology. It was, and still is, of great importance to BillGuard's success.

In his presentation, Raphael will explain the disruptive process in which  BillGuard has designed their product and succeeded to engage more users.

Raphael is the CTO and head of product at Billguard- a personal finance security service that has millions of users. Raphael is a world renowned cyber and data security expert, who leads BillGuard's technology and product teams.

ההרצאה תועבר בעברית.

הרשמה – ללא תשלום

ההשתתפות ללא תשלום, אבל נדרשת הרשמה מראש – מספר המקומות מוגבל.
הצטרפו לקבוצת Meetup שלנו וקבלו עדכונים על האירועים הבאים.

לקבלת הוראות הגעה דרך waze

כתבות בנושאים דומיםתגובות

אין תגובות עדיין.

כתיבת תגובה

לא יוצג בשום מקום

לא חובה

רוצים שהתמונה שלכם תופיע עם התגובה? העלו אותה ל-Gravatar.

שלח