בית  >  כתבות  > מפגש 6.3.2014: חוויית משתמש ב-Online Gaming

מפגש 6.3.2014: חוויית משתמש ב-Online Gaming

ברק דנין, 24/2/2014. 22 תגובות.

זירת ה-Online Gaming בישראל היא אחת מהחשובות בעולם. נמצאות כאן כמה מהחברות המובילות של התחום, ביניהן 888, Playtech, William Hill, BWin ועוד. באירוע הקרוב שלנו נכיר יותר מקרוב את העיסוק ב-UX בתחום הייחודי הזה, גם מנקודת המבט של ספקי הפלטפורמות וגם דרך עיני האופרטור.

האירוע יתקיים ביום חמישי 6.3.2014, במכללה האקדמית "תל-אביב יפו". נפגשים ב-18:00, הרצאות החל מ-18:30. חניה בחניון המכללה, חבר הלאומים 10, תל-אביב.

ההשתתפות ללא תשלום, אבל נדרשת הרשמה מראש – מספר המקומות מוגבל.

המפגש בחסות:

יוניק יו אייהמתחם, יזמות פורצת דרך

 

dice  מפגש 6.3.2014: חוויית משתמש ב-Online Gaming

איך מזיזים ללקוח את הגבינה וגורמים לו לאהוב את זה

 

יהב לוי, דיירקטור ב-888יהב לוי Yahav Levy

ניהול שינוי במוצר/משחק קיים היא אתגרית במיוחד בכל שלב, האתגר מתעצם כשמצד אחד הגרעין הקשה של השחקנים נוגע במוצר כמעט כל יום במשך שנתיים, מכיר ואוהב אותו, ומצד שני יש צורך עסקי בהטמעת פלטפורמה חדשה לחלוטין. בהרצאה זו יתאר יהב את תהליך ניהול המשוב השיטתי של לקוחות קיימים ופוטנציאלים וכיצד ניהול נכון של השינוי מסייע בהגדלת מחויבות של לקוחות למשחק.

יהב הוא פסיכולוג חברתי עם התמחות בהתנהגות צרכנים ומעל 15 שנות נסיון ועיסוק אינטנסיבי בגיבוש אסטרגיה ומחקרי שוק. דיירקטור בחברת 888, מנהל באופן ישיר את תחום תובנת הלקוח ומחקרי הלקוחות. בעל נסיון עשיר בתחום CRM and Marketing Tools. מלמד ברקנאטי, במסגרת התואר שני בחוג לניהול של אוניברסיטת תל אביב במסלול חדשנות ויזמות טכנולוגית. Marketing Leader בדלתא – סטודיו לסטארטאפים (החוג לניהול של אוניברסיטת תל אביב במסלול חדשנות ויזמות טכנולוגית).

ואז הגיע הטבלט

Case Study – עיצוב פוקר מ-iPhone ל-iPad

רן אביב Ran Aviv

רן אביב, ארט דיירקטור ב-Playtech

אז עשיתם את זה – סיימתם לעצב בהצלחה משחק פוקר לאייפון. אחרי ההשקה וחמש דקות של תהילה, מגיע אתגר חדש: הלקוחות רוצים משחק מותאם לאייפד. מאיפה מתחילים?

האם נכון לקחת את העיצוב הקיים ולמתוח אותו על מנת שיתאים לפלטפורמה החדשה, או שנדרש תכנון מחדש של ממשק המשתמש וניצול נכון יותר של השטח ליצירת חוויה נכונה יותר?
איך נשארים נאמנים למשתמשים ולעיצוב הקיים, תוך כדי שינויים פונקציונאליים? ואיך מנצלים את מסך האייפד ליצירת פיצ'רים חדשים ושיפור חוויית המשחק?

בהרצאה רן יסקור אתגרים ותובנות בהם נתקלתי תוך כדי עיצוב משחק פוקר מאייפון לאייפד, תוך שימת דגש על ההבדלים והחשיבות הנדרשים לעיצוב בין שתי הפלטפורמות.

רן אביב הוא בעל 15 שנות ניסיון במגוון תחומי עיצוב למדיות השונות, עיצוב לאינטרנט, ממשקים, עיצוב גרפי, איור, מיתוג, אנימציה, ואפילו מעצב חולצות. עיצב וייעץ עבור עבור חברות מובילות בארץ ובעולם, כמו מיקרוסופט, msn, פלאפון, HP ורבות אחרות. כיום ארט דירקטור בחברת המשחקים פלייטק.

כנגד כל הסיכויים – סיפורו של אתר allSlotsCasino.com

אייל וייסבין, מנהל קריאייטיב ב-Spiral Solutions

פרטים נוספים – בקרוב

הרשמה – ללא תשלום

ההשתתפות באירוע ללא תשלום אך נדרשת הרשמה מראש, מספר המקומות מוגבל.

כתבות בנושאים דומיםתגובות

22 תגובות לכתבה

כתיבת תגובה

לא יוצג בשום מקום

לא חובה

רוצים שהתמונה שלכם תופיע עם התגובה? העלו אותה ל-Gravatar.

שלח