בית  >  כתבות  > מפגש 4/10: חווית משתמש מהסרטים

מפגש 4/10: חווית משתמש מהסרטים

צוות UXI, 1/10/2012. 5 תגובות.

סרטי המדע הבדיוני מציגים חזון לגבי העתיד ומפיחים השראה ביזמים, מהנדסים ומעצבים ליצור את מה שהם רואים במסך. במסע בין כוכבים נבראו הטלפון הסלולרי ומחשב הטאבלט, המציאות הרבודה הוצגה לראשונה בסדרת סרטי שליחות קטלנית ומסכי המגע בדוח מיוחד היוו השראה לשורה של טכנולוגיות ומוצרים הזמינים כעת לכל צרכן.

אנו חיים עתה בעולם רווי בטכנולוגיה עתידנית – כיצד ייראו השנים הבאות? מה חוזה המדע הבדיוני כיום וכיצד עולמות העיצוב והטכנולוגיה נענים לאתגר?

במפגש שיתקיים ביום חמישי הקרוב, ה-4/10/2012 ב-19:45 במסגרת פסטיבל אייקון למדע בדיוני ופנטזיה (סינמטק תל-אביב) יוצג פרק מרתק מתוך סדרת הטלוויזיה הנהדרת "מראה שחורה" (פרק 3, "The Entire History of You", באדיבות HOT) והסרט הקצר "Sight", של דניאל לאזו וערן מי-רז, שהופק כפרויקט גמר השנה בבצלאל ומועמד השנה בתחרות הישראלית בפסטיבל.

לאחר הקרנת הפרק ירצו ברק דנין, יו"ר ארגון חוויית משתמש ישראל, וויטלי מיז'ריציקי, חבר בצוות המוביל של הארגון, על חוויית משתמש עתידנית, כפי שהיא מוצגת בקולנוע ובסרטונים ברשת. המרצים יציגו וידונו בקטעי סרטים שונים וידברו על מה שצפוי לנו בתחום בשנים הקרובות וגם על מה שאפשר לחוות, בינתיים, רק בקולנוע.

את האירוע אנו מקיימים בשיתוף פעולה עם הפסטיבל והוא בתשלום – 41 ש"ח.
יהיה מעניין ומצחיק, אל תפספסו…

עדכון 14/10: המצגת מהאירוע כאן למטה, אתם מוזמנים לצפות


מתוך הסרט "Lifted" של Pixar, משנת 2007

כתבות בנושאים דומיםתגובות

5 תגובות לכתבה

כתיבת תגובה

לא יוצג בשום מקום

לא חובה

רוצים שהתמונה שלכם תופיע עם התגובה? העלו אותה ל-Gravatar.

שלח