בית  >  כתבות  > ממשקים ליצירה – סיכום מפגש הערב וראיונות אישיים מאחורי הקלעים

ממשקים ליצירה – סיכום מפגש הערב וראיונות אישיים מאחורי הקלעים

צוות UXI, 18/9/2014. אין תגובות.

מפגש הערב האחרון שלנו עסק בהשראה שתחום חוויית המשתמש יכול לקבל מתנועת המייקרים (Makers). בפוסט הסיכום תוכלו למצוא את עיקרי ההרצאה של אוהד מיוחס, ממייסדי ה-Fablab בישראל. כמו כן תמצאו ראיונות אישיים מאחורי הקלעים, איתו ועם רואי קידר, מוביל פרוייקט XLN, שהציג באירוע תערוכת מדפסות תלת מימד.
בנוסף תוכלו לקרוא סיכום אישי למפגש הערב, שכתב אורן שמיר: מסתבר שאני מייקר.

מפגש הערב הבא שלנו יתקיים ב- 21/10 ויציג שני מקרי בוחן מרתקים: של Ynet ושל Feedvisor. הכניסה לאירוע הינה ללא תשלום אך יש צורך בהרשמה מראש. לאור כמות הנרשמים באירועים האחרונים, נמליץ להירשם בהקדם.

RSVP

 

במהלך הערב התקיימה הרצאה של אוהד מיוחס, ממייסדי ה-Fablab בישראל והוקרן הסרט התיעודי Maker. מחוץ לאולם הוצגה תערוכת מדפסות תלת מימד של פרוייקט XLN.

"Came for the movie, got much more"
מייק אברמוביץ', תגובה בעמוד האירוע באתר Meetup

אוהד מיוחס, Fablab, במהלך ההרצאה

אוהד מיוחס, Fablab, במהלך ההרצאה

 

 

מהפכת הייצור העצמי בעידן הדיגיטלי

אוהד מיוחס, Fablab ישראל

המהפכה התעשייתית האחרונה כבר הגיעה. המעבר מייצור המוני לאישי הוליד צורך במעבדות ייצור מקומיות. מה מקומם של המשתמש והמעצב במציאות שבה כל אחד מהם יכול להיכנס לנעליו של האחר? ואיך תחום ה-UX יכול לסייע בקידום המהפכה?

נקודות עיקריות מההרצאה:

  • מהפכת הייצור העצמי – אחרי שבמשך שנים עמל האדם על האפשרות לייצר דברים בצורה המונית, אנחנו כמהים היום לייצור עצמי ש"מותאם לי באופן אישי".
  • נקודות דמיון רבות בין תנועת המייקרים לתחום חוויית המשתמש – למשל, בשניהם תהליכים איטרטיביים חשובים מאוד לפיתוח המוצרים. שיתוף ידע ו'אבולוציה' של המוצרים משמשים כלי חשוב בהתפתחות התחומים.
  • שיפור דרוש בממשקי מייקרים – כלי היצירה העדכניים ביותר (מדפסות תלת מימד ומכשירי CNC) מסתמכים על ממשקים דיגיטליים מורכבים. יש צורך בהנגשתם על מנת שהתנועה הקטנה תוכל להפוך למהפכה של ממש.

 

ראיון אישי עם אוהד מיוחס

 

 

תערוכת מדפסות תלת מימד של פרוייקט XLN

צפו בראיון שקיימנו עם רואי קידר, מוביל הפרוייקט:

 

 

לעדכונים ואירועים נוספים הצטרפו לקבוצת ה Meetup שלנו

מפגש הערב הבא שלנו יציג שני מקרי בוחן מרתקים: של Ynet ושל Feedvisor. הכניסה לאירוע הינה ללא תשלום אך יש צורך בהרשמה מראש. לאור כמות הנרשמים באירועים האחרונים, נמליץ להירשם בהקדם.

RSVP

 

רוצים לראות איך זה נראה?

כל התמונות ממפגש הערב נמצאות בעמוד הפייסבוק שלנו.

כתבות בנושאים דומיםתגובות

אין תגובות עדיין.

כתיבת תגובה

לא יוצג בשום מקום

לא חובה

רוצים שהתמונה שלכם תופיע עם התגובה? העלו אותה ל-Gravatar.

שלח