בית  >  כתבות  > ממשקים ליצירה – הירשמו למפגש הערב הקרוב שלנו ב-14.09.2014

ממשקים ליצירה – הירשמו למפגש הערב הקרוב שלנו ב-14.09.2014

צוות UXI, 26/8/2014. אין תגובות.

מפגש הערב הקרוב שלנו יעסוק בתנועת ה-Makers שהביאה לעולם את מהפכת הייצור האישי ובהשראה שתחום ה-UX יכול לקבל ממנה. באירוע יוקרן הסרט התיעודי Maker. כמו כן יתקיימו בו הרצאה של אוהד מיוחס (מייסד Fablab ישראל) ותערוכת מדפסות תלת מימד של XLN. האירוע יתקיים ביום ראשון 14.9.2014, אולם ווסטון, בניין ווסטון במכללה האקדמית "תל-אביב יפו". התכנסות ותערוכה ב 17:30, תחילת הרצאה ב-18:15, סיום משוער ב-21:00. חניה בחניון המכללה, חבר הלאומים 10, תל-אביב. לקבלת הוראות הגעה דרך waze או לטבלת הטרמפים.

ההשתתפות ללא תשלום, אבל נדרשת הרשמה מראש – מספר המקומות מוגבל.

RSVP

 

המפגש בחסות:

יוניק יו אייהמתחם, יזמות פורצת דרך

 תמונה ממפגש הערב הקודם

 

המהפכה הבאה כבר כאן – ייצור אישי בעידן הדיגיטלי

אוהד מיוחס, FabLab ישראל

אוהד מיוחס

המהפכה התעשייתית האחרונה כבר הגיעה. המעבר מייצור המוני לאישי הוליד צורך במעבדות ייצור מקומיות. בהרצאה נבחן את אפשרויות הייצור האישי הקיימות היום ואת ההזדמנויות שהתחום מציע בעתיד הלא רחוק. על כל זה מנצח ה"מייקר". במהפכה זו הוא בתפקיד המשתמש, המעצב והיצרן בו זמנית. ננסה לענות על השאלה – מה מקומם של המשתמש והמעצב במציאות שבה כל אחד מהם יכול להיכנס לנעליו של האחר?

ההרצאה תועבר בעברית








XLN – תערוכת מדפסות תלת מימד

מדפסת תלת מימד XLN

מדפסות תלת מימד ומכשירי CNC למיניהם, הם אמצעי ייצור מרכזיים עבור המייקרים. במהלך ההפסקה ולאורך כל הערב יוצגו מדפסות כאלה ותוכלו להתרשם מהן בעבודה.














Maker – סרט דוקומנטרי על תנועת המייקרים

תנועת המייקרים, אליה מתייחסים גם כאל 'המהפכה התעשייתית השלישית', מערערת על הייצור המסורתי באמצעות שימוש בקוד פתוח, ייצור מקומי, מימון המונים ואמצעי ייצור דיגיטליים. התנועה מיצבה את ה"מייקר" כמקצוע לגיטימי וחדשני. זאת, הודות לביסוס מודלים אקולוגיים של ייצור ועיצוב וכן שימוש מהפכני באמצעים דיגיטליים. הסרט בוחן את הכלים, הרעיונות והאנשים שמניעים את המהפכה הזו ומייצר תמונה עדכנית של אחד הכוחות המשפיעים בעידן הנוכחי.

הסרט באנגלית, עם כתוביות באנגלית


הרשמה

ההשתתפות ללא תשלום, אבל נדרשת הרשמה מראש – מספר המקומות מוגבל.

RSVP

 

לקבלת הוראות הגעה דרך waze. מגיעים לאירוע עם רכב? קחו טרמיפסט! מלאו את הפרטים בטבלת הטרמפים. טרמפיסטים, חפשו מקומות פנויים בטבלה. זו לא רק דרך חסכונית וירוקה להגיע לכנס, זה גם ערוץ נטוורקינג מצוין!

רוצים לדעת מתי האירוע הבא שלנו? הירשמו לעדכונים ונספר לכם.

כתבות בנושאים דומים



תגובות

אין תגובות עדיין.

כתיבת תגובה

לא יוצג בשום מקום

לא חובה

רוצים שהתמונה שלכם תופיע עם התגובה? העלו אותה ל-Gravatar.

שלח