בית  >  כתבות  > כנס UXI Live 2020: ב-20% הנחה עד 31/12/19

כנס UXI Live 2020: ב-20% הנחה עד 31/12/19

ברק דנין, 10/11/2019. תגובה אחת.

כנס UXI Live הוא הכנס הגדול והוותיק ביותר לתחום ה-Digital Design בישראל: UX, UI ו-Product. אתם מוזמנים להכיר את תוכנית הכנס השנה, שהיא עשירה מתמיד ושונה מהשנים הקודמות: יהיה יום הרצאות כמו בשנים קודמות, שיעסוק ב-Design, ויום נפרד ל-Leadership, שמיועד לאנשי מקצוע מנוסים יותר וגם למנהלים, שיהיו בו גם הרצאות וגם מיני-סדנאות.

מתי ואיפה הכנס מתקיים?

ב-23/2/2020 יתקיים יום ה-Design של הכנס, יום של הרצאות לכל מי שמתעניין באפיון ועיצוב, UX/UI/Product,  ב"לאגו", ראשון לציון. יהיו כ-12 הרצאות מרתקות, במסלול אחד (ללא פיצול לכמה אולמות). קיבלנו מעל 140 (!) הצעות להרצאות מהקהילה בקול הקורא שפרסמנו, לכן אנחנו עדיין עובדים על בניית התוכנית הטובה ביותר ליום הזה.
קראו עוד על יום ה-Design

ב-24/2/2020 יתקיים יום ה-Leadership של הכנס, יום בקונספט חדש ואחר לגמרי. היום הזה מכוון לאנשים מנוסים יותר, שמובילים מקצועית את נושא ה-Design בארגן או בצוות שלהם, וגם למנהלי פעילות Design. מבחינת התוכן, יהיו בו גם הרצאות, אבל רק חצי מהזמן: בחצי השני תהיה פעילות דינאמית בקבוצות קטנות ("מיני סדנאות"). גם היום הזה יהיה ב"לאגו", ראשון לציון.  החל מ-8:00 בבוקר יהיה כיבוד קל, קפה ועוד. החל מ-9:00 יתקיימו ההרצאות, ולקראת 17:00 יסתיים הכנס.
קראו עוד על יום ה-Leadership

בהמשך אותו שבוע יתקיימו סדנאות מקצועיות מרתקות בכפר המכביה, פרטים אודותיהן אפשר למצוא בעמוד הסדנאות.

אילו תכנים יהיו בכנס? למי הם מיועדים?

אנחנו עושים מאמץ גדול להביא לכם ידע מקצועי בהרצאות הכנס (ולא הרצאות שיווקיות-מכירתיות), ולשלב בין מרצים מקצועיים מעולים, לבין אנשי מקצוע מנוסים שעשו דברים מעניינים שכדאי להכיר וללמוד מהם. לכן הכנס מיועד לאנשי מקצוע שמעוניינים להרחיב את ידיעותיהם, להכיר תכנים עדכניים, לקבל השראה יצירתית וכמובן – לפגוש עמיתים למקצוע.

כל התכנים בכנס מכוונים לקהל שמתעניין ב-UX: מאפייני ומאפיינות UX, מעצבות ומעצבים, מנהלי ומנהלות מוצר ושיווק, יזמים ויזמיות. גם סטודנטים וסטודנטיות לעיצוב מגיעים.

חוץ מהתכנים המקצועיים אנחנו מכינים, כמו בכל שנה, כמה הפתעות כיפיות כדי להפוך את חוויית הכנס למושלמת.

האם התכנים יועברו בעברית או באנגלית?

רוב המרצים בכנס הם ממובילי קהילת ה-UX הישראלית, כך שרוב התכנים יעברו בשפה העברית. עם זאת, כמו בכל שנה אנחנו מזמינים דובר או שניים מחו"ל, והם כנראה ירצו באנגלית ולא בעברית.

האם יש הנחות לסטודנטים? פרילנסרים? חיילים

יש באתר מידע מפורט על כל ההנחות המיוחדות שאנחנו נותנים.

רוצים לשמוע עוד?

בקרו באתר הכנס

0689 YCP4127  כנס UXI Live 2020: ב-20% הנחה עד 31/12/19

כתבות בנושאים דומיםתגובות

תגובה אחת לכתבה

כתיבת תגובה

לא יוצג בשום מקום

לא חובה

רוצים שהתמונה שלכם תופיע עם התגובה? העלו אותה ל-Gravatar.

שלח