בית  >  כתבות  > זום-אין על ענבל מירון – מרצה בכנס UXI Live 2017

זום-אין על ענבל מירון – מרצה בכנס UXI Live 2017

צוות UXI, 21/2/2017. אין תגובות.

לרגע לא חשבתם שהעבודה של מנהלי מוצר היא פשוטה. אבל מה עם כאלו שהמוצר שלהם פונה למשתמשים שאינם הלקוחות? האתגר המקצועי מוכפל. ענבל מירון תגיע בעוד מספר שבועות לכנס UXI Live 2017, כדי לדבר על האתגר בנקודת המבט שלה, ועל הפתרונות שעוזרים לה להתמודד איתו.

מי את, ענבל מירון?
אחרי 16+ שנים בתפקידי ניהול מוצר למבוגרים (גיימינג, פורקס והשוואת מחירים) ייסדתי את Kidkedoo, ועברתי לניהול מוצר (וסטארטאפ) לילדים. ויקידס, המוצר הראשון שלנו, מאפשר לעשרות אלפי ילדים ברחבי העולם לגלות דברים חדשים, באופן עצמאי.

מה האתגר הכי גדול עליו תדברי בהרצאה שלך?
האתגר המרכזי בו אתמקד בהרצאה שלי הוא האתגר בו נתקלים מנהלי מוצר, מאפייני חוויית משתמש, ואנשי UI, שצריכים לעצב מוצרים כשהלקוח והמשתמש הם לא אותה יישות. כשמשתמשים אינם הלקוחות, הם לא ישלמו והם גם לא אלו שיחשפו למוצר שלנו. בחרתי להתמקד במוצרים לילדים מתוך אין סוף הדוגמאות הקיימות בעולם.

עבור מי ההרצאה שלך תוכל לתרום הכי הרבה?
ההרצאה שלי יכולה להביא ערך למאפייני ממשק, למעצבי UI וגם לאנשי UX ולכל מי שמתמודד עם מוצר אחד לשני קהלי יעד ומחפש את האיזון בין סיפוק צרכי לקוח לצרכי משתמש.

מה האתגר הכי גדול שלך ביצירת ההרצאה?
האתגרים העיקריים ביצירת ההרצאה הם מצד אחד לעניין, לחדש ולתת נקודת למחשבה לקהל. ומצד שני לדחוס תהליך של כמעט 3 שנים ב-10 דקות (!)

ענבל מירון שותה עוד קפה בדרך למצגת מעולה בכנס UXI Live 2017

מה הדבר הכי מעניין שלמדת בשנה האחרונה?
הדברים הכי מעניינים שלמדתי בשנים האחרונות הם שכל דבר אפשר להשיג. שאנשים ישמחו וירצו לעזור ולהיות חלק ממטרה שהם מאמינים בה. וכמובן, הכי חשוב להאמין בעצמך ובדרך שלך, ושכל חלום אפשר ליצור ולהגשים.

מה הייתה המלחמה המקצועית הכי גדולה שלך השנה?
אני לא מאמינה במלחמות, אלא במכשולים שצריך להפוך לאתגרים ולעבור אותם. היו הרבה אתגרים שניצבו בפני השנה כמו להשיג השקעה, להמשיך עם החברה ולהגשים את החזון להנגיש מידע לילדים (דמוקרטיזציה של המידע לילדים). להסביר ולשכנע אנשי מפתח למה העיצוב שלנו הוא כמו שהוא, שילדים פועלים אחרת ממבוגרים ושלא מה שלקוחות מבקשים זה באמת מה שהם צריכים או משתמשים בו.

מה הטיפ הכי טוב שקיבלת השנה?
הטיפ הכי טוב שקיבלתי השנה הוא שאת ה"לא" כבר יש, עכשיו צריך לחפש את ה"כן". כשג'ון קואצ' (סמנכ"ל חינוך באפל וחבר ילדות של סטיב ג'ובס) ומייקל לוין (סמנכ"ל חדשנות רחוב סומסום) היו בארץ, זכיתי להפגש איתם באופן אישי (מעמד שמאוד ריגש אותי). כשהם התעניינו במיזם והציעו שאעביר להם חומרים סיפרתי להם שהעברתי כבר לפני שנה. אז מייקל לוין אמר לי, "אין לך מה להפסיד, את ה"לא" כבר יש לך , עכשיו תקבלי את ה"כן"".

לאיזו הרצאה של מרצה אחר את הכי מחכה בכנס?
כל ההרצאות נשמעות מרתקות ואני כבר ממש מחכה לשמוע אותן. המרצים מומחים בתחומם ואני בטוחה שיש המון מה ללמוד. את כנרת יפרח, שמעתי כבר מספר פעמים וכל פעם אני נהנית ללמוד משהו חדש. למיקרו קופי יש השפעה אדירה על חווית הלקוח וזה עולם ומלואו.

מה את הכי מקווה ללמוד בכנס?
אין לי ספק שאקח איתי המון נקודות למחשבה מהכנס. אני בעיקר מקווה לקבל נקודות מבט חדשות, מפתיעות ושונות על דברים שלכאורה נראים מובנים מאליהם. כמובן, אני מקווה לקבל נקודות למחשבה שיובילו אותי לכיווני חקירה חדשים.

 

מקומות אחרונים בסדנת UX למערכות מורכבות: ממחקר ועד אחרון הפיקסלים

בואו ללמוד איך לשפר את חוויית השימוש במוצר שלכם ולרכוש את הכלים שיהפכו אתכם למקצועני UX במערכות מורכבות. פרטים נוספים באתר הכנס.

כתבות בנושאים דומיםתגובות

אין תגובות עדיין.

כתיבת תגובה

לא יוצג בשום מקום

לא חובה

רוצים שהתמונה שלכם תופיע עם התגובה? העלו אותה ל-Gravatar.

שלח