בית  >  כתבות  > הצוות המוביל החדש של UXI

הצוות המוביל החדש של UXI

ברק דנין, 14/12/2011. אין תגובות.

בנובמבר 2009 נפגשנו לראשונה, קבוצה של אנשים חדורי חזון, מוטיבציה ובורקסים, כדי לדבר על הקמת ארגון חדש עבור כל מי שעוסק ב-UX בישראל. חלק מהאנשים שהיו חלק מצוות ההקמה הזה פינה לאחרונה את מקומו בצוות המוביל של UXI.

אני רוצה להציג את אנשי הצוות המוביל החדש של UXI. הצוות יסייע בהכוונת הפעילויות והתכנים של UXI במשך השנה הקרובה ויהיה לו חלק משמעותי בקבלת ההחלטות המקצועיות של הארגון.

הצוות המוביל החדש של UXI

אלה חברי הצוות המוביל החדש שלנו. אם אתם מכירים אותם אישית, אתם מוזמנים להעביר אליהם כל דבר שקשור ל-UXI וחשוב לכם שיטופל. כמו תמיד, אתם מוזמנים להעביר כל דבר כזה גם ישירות אלי, דרך עמוד יצירת הקשר באתר או ישירות אלי, barak@uxi.org.il.

כמו בהקמת האתר, היה לי חשוב לכלול צוות רחב ומגוון של אנשי מקצוע שיכוונו את פעילות הארגון בשנת 2012. מטרת הארגון היא לייצג ולקדם את הקהילה הגדלה והמתפתחת של אנשי חוויית משתמש בישראל. צוות רחב, מנוסה ומקצועי הוא, בעיני, חלק קריטי בהצלחה של הארגון במימוש המטרות שלו.

אורן שמיר

אורן שמיר
מנהל תחום שימושיות ומנהל פרויקטים בחברת McCann Erickson. כותב בקפה דה מרקר על שימושיות, אינטרנט וכל השאר. מתעורר בבוקר לקול ציוץ התאומות ומעיר את הגדול לבית הספר. רוכב לעבודה על אופניים מתקפלים.

ויטלי מיז'יריצקי

ויטלי מיז'יריצקי
עוסק בממשקולוגיה מזה שש שנים, ומקטר על ממשקים בבלוג UXtasy – לרוב במקום לעבוד על התיזה.
לראשונה התחיל להתעניין בשימושיות כשגילה את שם המשפחה שלו.
כיום מאפיין ממשקים בחברת נטקראפט, והיה חי באינטרנט אם האישה לא הייתה מכריחה אותו לחזור הביתה.

טל פלורנטין

טל פלורנטין
מחבר הספר "חוויית המשתמש – כשמשתמשים פוגשים מוצרים". מרצה ויועץ חוויית משתמש, בעלים של חברת UX Vision.

יניב שריג

יניב שריג
מנהל התוכן באתר UXI ומאפיין חוויית משתמש ב-Uniq UI.  איש חוויית משתמש. עוסק בקשר בין אנשים, חפצים וטכנולוגיה. כותב את הבלוג 35east ומצייץ לפעמים כאן

ישי כהן

ישי כהן
מאפיין חוויית משתמש. נולד כאיש חווית משתמש לפני כחמש שנים אחרי לימודים לתואר ראשון ושני של Interaction design בהולנד. עובד וחושב על הרשת ועל העולם הנייד, מת על חידושים ועל ההזדמנות לחשוב למה הם יתפתחו. בין לבין בונה רהיטים, מתאמן באייקידו ומנסה להיות אבא לשני בנים.

ניצן אביטוב
מנכ"ל חברת UXpert. התאהב בתחום הרבה לפני עידן האינטרנט והמובייל (ניסוח עדין ל-"ותיק"). בעל תואר ראשון בכלכלה ובניהול ונסיון עשיר במגוון תפקידים: תוכניתן, מעצב/אנימטור, ראש תחום, סמנכ"ל חוויית משתמש וניהול מוצר. אב גאה לשלושה ילדים מקסימים. שחקן כדורסל לשעבר. מנסה לרוץ ולקפוץ מדי פעם גם בימים אלה.

Naama-thumb

נעמה שפירא
פסיכולוגית מומחית לאינטרנט (M.A.), אשר מבלה חלק לא קטן מזמנה בלהסביר מה זה אומר. עוסקת ב-UX מאז 2004, בעיקר בארגונים גדולים ועמוסי טכנולוגיה, וכיום מאפיינת חווית משתמש בחברת PTC. בעלת רקע נרחב בשילוב טכנולוגיות לאוכלוסיות מיוחדות (לקויי למידה, הגיל השלישי). אוהבת מאוד לשפץ וגם לצלם.

עדוא שביט
יועץ חוויית משתמש, מאפיין ממשקים, מורה לאיפיון ועיצוב.
מלמד תוכנות, אתרים ואפליקציות כיצד להתנהג. אב לשתי בנות נפלאות. בשארית הזמן רוכב בהרים ומנגן על קלידים ומחשבים.

עמי רוטר
מנהל עיצוב חוויית משתמש בחברת MediaMind (לשעבר Eyeblaster). לאחר שלמד עיצוב אינטראקטיבי ועבד כמעצב מולטימדיה גילה עמי את תחום חווית המשתמש כשהצטרף כחבר לארגון UPA ישראל.

האפילקציה הראשונה שעיצב זכתה להכרה בינלאומית בשנת 2008. עמי מצייץ לעיתים כאן.

תודה ובהצלחה

תודה לכל חברי הצוות המוביל החדש על הנכונות להקדיש מזמנם לארגון ולקידום שלו. אני מאחל לצוות החדש הצלחה בהובלת הארגון וקידום היעדים שלו.

אני רוצה גם להודות כאן לחברי צוות ההקמה המקורי של האתר שלא משתתפים בצוות המוביל החדש (לפי סדר א-ב): אמיר דותן, ורד אדר, ליאור יאיר, מיכל ליפשיץ ורן לירון. התרומה שלכם לארגון תורגש עוד זמן רב.

 

כתבות בנושאים דומיםתגובות

אין תגובות עדיין.

כתיבת תגובה

לא יוצג בשום מקום

לא חובה

רוצים שהתמונה שלכם תופיע עם התגובה? העלו אותה ל-Gravatar.

שלח