בית  >  כתבות  > בואו לעצב לכם סטארטפ

בואו לעצב לכם סטארטפ

אמיר הראל, 6/7/2010. 7 תגובות.

חולמים להקים סטארטפ? המגירה שלכם עמוסה ברעיונות? רוצים להתנסות בחוויה של נטוורקינג תוך כדי הקמת מיזם? – אז Startup Weekend זה המקום בשבילכם!


סטרטאפ וויקנד (Startup Weekend) הינו אירוע בינלאומי, המשלב נטוורקינג ועשייה של קהילת אנשי תוכנה, עיצוב, שיווק ומשקיעים. השנה יתקיים האירוע בשיתוף עם מרכז פרס לשלום ולראשונה בעולם יכנס יזמים ומפתחים יהודים וערבים מישראל, הרשות הפלסטינית וארה"ב לאירוע משותף. הרעיון ליצירת סטרטאפ וויקנד נולד ב-2007 בקולורדו ארה"ב. הרעיון: לכנס את מיטב המוחות לסוף שבוע אחד בו יציעו המשתתפים רעיונות שונים בתחומי הפיתוח הטכנולוגי ויעבדו על הקמתם. עשרות אירועים בפורמט זה התקיימו בהצלחה ברחבי העולם; למעלה מ 500 רעיונות הגיעו לכדי פיתוח וחלקם אף הפכו לחברות פעילות.

מאחורי סטרטאפ וויקנד ישראל עומדים היזמיים אמיר הראל בעל ניסיון עשיר בפיתוח ושיווק מוצרי טכנולוגיה, ואדי רזניק שעבד ב-13 השנים האחרונות בסאן מיקרוסיסטמס. השנה הם חברו למרכז פרס לשלום ויחד עם מחלקת כלכלה ועסקים מפיקים את האירוע ברוח שיתוף הפעולה בין העמים, כפי שמקדם המרכז. או כמו שמתאר זאת יואב שטרן מנהל המחלקה: "תחום ההי טק הנו תחום קלאסי לשיתוף פעולה בין ישראלים ופלסטינים משום שבתחום זה אין חשיבות לגדרות ומחסומים".

על פי הקונספט הכללי לכל משתתף ניתנת ההזדמנות במשך שתי דקות וללא עזרים נלווים להציג רעיון בפני שאר המשתתפים. לאחר הליך בחירה קצר נבחרים הרעיונות הטובים ביותר ומשתתפי הכנס מחולקים לקבוצות ומתחילים בשלושה ימי עשייה, על מנת ל"הרים" את הפרויקט. בסיום הכנס נבחר הרעיון המוביל ע"י צוות שופטים מקצועי, אשר מזכה את הקבוצה המנצחת בפרס כספי למימון פעילות ראשונית. או כפי שמתארים זאת מארגני האירוע: "האירוע הוא פלטפורמה פתוחה של רעיונות ומיזמים שמספק נטוורקינג, משאבים ותמריצים למשתתפים להגיע מרעיון למוצר. זה המקום להכיר ולעבוד עם מפתחים,מעצבים, אנשי שיווק, יזמים ומשקיעים על מנת לבנות חברות ויותר חשוב לבנות קהילה. המוטו שלנו הוא – פחות דיבורים יותר מעשים."

אז אם אתם מעצבים שאוהבים חווית משתמש ובא לכם לקחת חלק פעיל ממיזם קצר ומדליק ולהכיר אנשים חדשים – זה המקום בשבילכם, ולנו יש לתת לכם הנחה של 50 שקלים:
http://www.eventbrite.com/event/708467044?discount=uix

כתבות בנושאים דומיםתגובות

7 תגובות לכתבה

כתיבת תגובה

לא יוצג בשום מקום

לא חובה

רוצים שהתמונה שלכם תופיע עם התגובה? העלו אותה ל-Gravatar.

שלח