בית  >  כתבות  > איך מתאימים UX למערכות החשיבה של המוח – ראיון אישי עם יורם רוזנר

איך מתאימים UX למערכות החשיבה של המוח – ראיון אישי עם יורם רוזנר

צוות UXI, 28/7/2014. 4 תגובות.

ההרצאה של יורם "בין קפלי המוח" עסקה במבנה מערכות החשיבה של המוח. מוחנו פועל כשתי מערכות חשיבה נפרדות – האחת אינטואיטיבית והשנייה אנליטית, כך על פי זוכה פרס נובל פרופ' דניאל כהנמן. הדרך בה שתי מערכות החשיבה תופסות דברים היא שונה לחלוטין, לכן ברור שמאפייני UX אינם יכולים להתעלם מ"פיצול האישיות" של המשתמשים שלהם.

במהלך כנס UXI Live 2014 הפעלנו צוות מיוחד של UXI tv שדאג להביא סיקור מצולם מהשטח. תפסנו את המרצים מיד עם תום ההרצאות שלהם (אחרי הפסקת מים וקפה, לא לדאוג) לשיחה אישית והזדמנות להרחיב עוד קצת על נקודות מההרצאה.

 

יורם רוזנר הוא מנכ"ל 5ive – innovation & UX, חברה שמאחוריה מאות פרוייקטים בתחומי חווית משתמש וחדשנות מוצרית. עם מעל 20 שנות ניסיון, יורם הוא אחד מאנשי ה UX המנוסים בישראל ומאות מיליוני משתמשים ברחבי העולם נהנים מממשקים פרי תכנונו.

 

"בין קפלי המוח" המצגת המלאה

 UXI Live 2014

UXI Live הוא כנס חוויית המשתמש המוביל בישראל. הכנס מביא את המידע העדכני ביותר בעולם ה- UX ומשלב כלים מעשיים לעבודה היום-יומית והשראה יוצאת-דופן. הכנס השנה התקיים זו הפעם ה 5. הוא מביא חוויית למידה מרתקת ונטוורקינג, יחד עם מאות משתתפים ומרצים מובילים, מהארץ ומהעולם.

ההקלטות של 4 ההרצאות עם הדירוג הגבוה ביותר מהכנס עלו לאוויר.

 

כל המצגות נמצאות בשני הפוסטים שריכזנו עבורכם:

סיכום ומצגות של היום הראשון

סיכום ומצגות של היום השני

 

גט טקסי ו- אלקטל לוסנט חושפות את הקלפים

כשמוצר מגיע לעולם האמיתי וניצב מול לקוחות אמיתיים (ולא מול הצוות), תמיד קורים דברים מפתיעים. ההתמודדות של אנשי מקצוע כמונו מול האתגרים במפגש עם משתמשים "בשטח" היא מרתקת.

בדיוק בזה יעסוק ערב ההרצאות הקרוב שלנו, ב 11.8.2014

RSVP

לפרטים נוספים הירשמו לאירוע בקבוצת ה Meetup שלנו. שם תוכלו להתעדכן באירועי הערב החינמיים שאנחנו מקיימים.

 

 

 

כתבות בנושאים דומיםתגובות

4 תגובות לכתבה

כתיבת תגובה

לא יוצג בשום מקום

לא חובה

רוצים שהתמונה שלכם תופיע עם התגובה? העלו אותה ל-Gravatar.

שלח