בית  >  כתבות  > אייל שחר הוא ה-UX של עצמו – הקלטת ההרצאה המלאה מהכנס

אייל שחר הוא ה-UX של עצמו – הקלטת ההרצאה המלאה מהכנס

צוות UXI, 22/7/2014. אין תגובות.

אחרי שעבד במתן שירותי UX לחברות רבות בישראל ובעולם, החליט אייל שחר לעבוד על מוצר משלו – Wondermall. בהרצאתו להיות ה-UX של עצמך, בכנס UXI Live 2014 שיתף אייל בתשובות שמצא לשאלות שמעסיקות את כולנו. אז מה גורם למשתמשים תסכול גדול? מה גורם להם להגיד WOW? איך נכון לחלק את זמן העבודה שלנו בין פי'צרים בסיסיים לתענוגות קטנים?

"ההרצאות בעלות הערך הרב ביותר היו כאלה המבוססות על ניסיון של בכירים מתחום ה UX, עם פירוט של דוגמאות קונטקרטיות. ספציפית נהנתי מאוד מאייל שחר" (מתוך סקר המשוב של הכנס).

אייל שחר ייעץ ועיצב במשך המון שנים עבור חברות רבות. היום הוא עושה את זה עבור החברה שלו וזה שונה בלא מעט היבטים. כמה נקודות חשובות מההרצאה שלו, שזכתה לדירוג גבוה מאוד בסקר המשוב של הכנס:

  • לפני ששואלים מה יביא מישהו להשתמש במוצר, שאלו מה ירחיק אותו מהשימוש. כלומר, מהן התכונות שהיעדרן יגרום למשתמש תסכול?
  • למשתמשים יש ציפיות בסיסיות מהמוצר שצריך לענות עליהן. חשוב מאוד לא לעשות זאת לפני שמגדירים איזה מהציפיות הן בסיסיות ואיזה לא.
  • אם דואגים לתענוגות על חשבון תכונות בסיסיות של הממשק, עשויים לגרום למשתמשים תסכול גדול. לכן צריך לחלק נכון את הזמן המוקדש לכל אחד מההיבטים האלה. החלוקה המלאה המומלצת מופיעה בדקה 21:35 בהקלטה.להיות ה UX של עצמך – אייל שחר – המצגת המלאה

 

 אייל שחר
Co-Founder, Product & UX, Wondermall

אייל עבד סיפק במשך שנים שירותי UX לחברות רבות בישראל ובעולם. בין היתר הוא היה ממקימי Mantis ועבד עם Outbrain, Nobizcard, Iscan.it ועוד. לפני מספר שנים החליט לעבוד על מוצר משל עצמו – Wondermall.

 

מצגות נוספות משני ימי הכנס, מרוכזות בשני פוסטים באתר:

סיכום ומצגות של היום הראשון

סיכום ומצגות של היום השני

 

כנס UXI Live 2014
UXI Live הוא כנס חוויית המשתמש המוביל בישראל. הכנס מביא את המידע העדכני ביותר בעולם ה- UX ומשלב כלים מעשיים לעבודה היום-יומית והשראה יוצאת-דופן.

הכנס השנה התקיים זו הפעם ה 5. הוא מביא חוויית למידה מרתקת ונטוורקינג, יחד עם מאות משתתפים ומרצים מובילים, מהארץ ומהעולם.

מפגש הערב הבא
האירוע הערב הבא שלנו יתקיים ב-11.8 ויעסוק במפגש בין עבודת ה-UX למשתמשים בשטח. פרטים נוספים והרשמה בעמוד האירוע.

כתבות בנושאים דומיםתגובות

אין תגובות עדיין.

כתיבת תגובה

לא יוצג בשום מקום

לא חובה

רוצים שהתמונה שלכם תופיע עם התגובה? העלו אותה ל-Gravatar.

שלח