בית  >  כתבות  > אחד על אחד עם שי רוזן בכנס UXI Live 2014

אחד על אחד עם שי רוזן בכנס UXI Live 2014

צוות UXI, 30/6/2014. אין תגובות.

במהלך כנס UXI Live 2014 פעל צוות מיוחד של UXI tv שדאג לסקר את האירוע ולהביא לכם סקופים מהנעשה מאחורי הקלעים. הצוות קיים ראיונות עם מיטב המרצים כדי לשמוע עוד עליהם ועל הנושאים המרתקים שנידונו בהרצאות שלהם.

בהרצאתו בכנס, "מתכננים רחוק ומממשים קרוב – על תכנון נכון של עולם הדיגיטל בארגונים גדולים", עסק שי רוזן בהתאמות שחברות וארגונים גדולים עושים (וצריכים לעשות) בעידן הדיגיטל. בתקופה בה ארגוני אוף-ליין ותיקים נגררים לפעילות דיגיטלית בעל כורחם עולה הצורך למסד את המעבר ולעשות אותו בצורה מסודרת ומתוכננת. תכנון כזה לטווח הרחוק יכול להניב ערך כלכלי רב לחברות שמבצעות את המעבר אל האון-ליין.


שי רוזן הוא מנהל תחום אסטרטגיה וייעוץ ב- realcommerce . אחרי יותר מ-15 שנה בעולם הדיגיטל, בהן ביצע כמעט את כל התפקידים האפשריים – מפתח, ראש צוות, מנהל פרוייקטים, יועץ אסטרטגי, סמנכ"ל שיווק וסמנכ"ל אסטרטגיה, גילה את אהבתו האמתית – הייעוץ. מאז הוא מנהל את תחום הייעוץ האסטרטגי וחווית המשתמש ב realcommerce. כמו כן הוא משמש כיועץ בתחום האסטרטגיה הדיגיטלית וחווית המשתמש עבור הארגונים הגדולים בישראל.

את מצגת ההרצאה של שי רוזן תוכלו למצוא כאן.

מאחורי הקלעים של UXI Live 2014

כנס UXI Live 2014 הוא הכנס השנתי שמאגד את מיטב אנשי המקצוע בתחום חווית המשתמש בישראל. בכנס השתתפו השנה כ 700 אנשי UX, מנהלות ומנהלי מוצר, מעצבים ומשתתפים נוספים ש UX זורם להם בדם. המרצים בכנס היו מיטב אנשי המקצוע מהתחום, בארץ ובעולם.

צוות UXI tv דאג לתפוס את המרצים מיד עם תום ההרצאות שלהם (אחרי הפסקת מים וקפה, לא לדאוג). הצוות ניהל איתם שיחה אישית וקיבל מהם תובנות נוספות על נקודות עיקריות מההרצאה.
תכנים נוספים מהכנס (הרצאות מצולמות, מצגות וראיונות נוספים) יעלו לאתר בשבועות הקרובים.

כתבות בנושאים דומיםתגובות

אין תגובות עדיין.

כתיבת תגובה

לא יוצג בשום מקום

לא חובה

רוצים שהתמונה שלכם תופיע עם התגובה? העלו אותה ל-Gravatar.

שלח